Wpis z mikrobloga

Czy ja mam jakiś bug czy co? Bo wszystkie aktywności "tajemnice" w Lunden wydają się jakimś bugiem, jedna dotyczy jakiegoś domu, trzeba znaleźć klucz nby leży przed wejściem ale nie da się go podnieść. Kolejne jakiś list kłótni na środku jakiegoś rynku, totalnie nie wiadomo co trzeba tam zrobić. Kolejne w porcie, liścik ze statek zatopił się i jak ktoś coś wyłowi to prosi o kontakt, wyłowiłem i nic się nie dzieje, Cholera, dziwne te misje. #assassinscreed #assassinscreedvalhalla
  • 11
Jak wyłowisz skarb to musisz jeszcze złowic jedną rybę na linke i babka żeby oddac misje siedzi na ławeczce w porcie jakies 50 metrow od znacznika misji
@Hejtel: zawsze obchodz dom na okolo i sprawdzaj czy nie mozna rozwalic jakiejs szybki, drewna albo przestawic wlazu. Tak samo szukaj okien i patrz czy nie da sie przez nie strzelic w blokade drzwi.
@Hejtel: #!$%@? mnie niemiłosiernie ze nie ma zadnego questloga do misji pobocznych ale zrobilem je juz wiec moge ci jakoś pomóc

1. quest z rynku - musisz znalezc 3 osoby i pogadac z nimi a wtedy oni wrócą jako zespół i będą znowu koncertować, jedna jest przy wyjsciu z zamku, druga bardzo niedaleko rynku a trzecia nie pamiętam, kiedy będziesz koło nich przechodził to oni będa gadali i będziesz widział to
@Hejtel: z tym kluczem to inna sprawa. Musisz wybudowac muzeum w swojej przystani, tam koles da ci misje, zeby odebrac posag od goscia w Lunden. Po odebraniu tej misji przed tym domem pojawi sie npc. Pogadasz z nim, zabierzesz posag i zaliczy Ci ta tajemnice.