Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Przy okazji większych zakupów w końcu kupiłem sobie podkładkę pod mysz. Przez kilka lat sobie ładnie biurko zrysowałem bez. Wybór padł na @SAVIO_multimedia, a jakże w końcu ostro się tu reklamują. Podekscytowany rzuciłem w kąt resztę komputerów i innego zakupionego badziewia aby przetestować ów cudo pod mysz.
Niestety mój zapał szybko został ostudzony po tym jak zobaczyłem wykończenie tegoż oto nabytku. Krzywo zszyte w rogu, sprawia że od strony gdzie trzymam rękę mocno podwija się i zachaczam ręką, co mega drażni. Reszta krawędzi leży idealnie płasko.
Ja wiem że za całe 6,99 cebulionów nie ma czego oczekiwać, ale jakbym wiedział jaki to szajs wybrałbym jakiegoś Nateca czy Esperanze, przede wszystkim płaskie podkładki, bez obszyć.
Nie polecam, Piotr Fronczewski.

#pcmasterrace #komputery #savio
19michael86 - Przy okazji większych zakupów w końcu kupiłem sobie podkładkę pod mysz....

źródło: comment_1606585567pS6agQLXyKATdD0CAtDaUE.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@19michael86: przecież Savio to wątpliwej jakości produkty z Ali, z innym znaczkiem, reklamowane jako polskie xD

Kupiłem kiedyś jakieś słuchawki TWS z ciekawości. 60 zł w stacjonarnym sklepie - nie zbiednieje. Są ogromne w porównaniu do jakiejkolwiek konkurencji. Oddałem 10 latkowi i zadowolony. Myślę że to odpowiedni dla nich target ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@19michael86 Nie bo kupiłeś coś taniego, tylko kupiłeś tanie gówno i jeszcze kręcisz aferę jak janusz o te marne 7 zł. Savio sprowadza z Chin różne badziewie i sprzedaje pod tą swoją "marką".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Banderoza: przeczytaj temat i dowiesz się że afery nie kręcę a wyrażam swoją opinię nt. danego produktu.
Wiem co to za marka jak pisałem w 1 poście.
I nie wyzywaj kolego bo nikt Cię tu nie obraża.
@Niles: ani właśnie czy to Savio, Media Tech, Esperanza - jeden szajs.
@Paczek_w_masle: ogromne TWS to kupiłem Sony XB700... masakrycznie wielkie heh. Ale fakt grają zacnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@19michael86: wygląda jakby ta podkładka była już ze 2 lata używana xD
Nic dziwnego jak oni po prostu kupują na alibabie kontener tego elektrośmiecia z opcją brandingu (Chińczyk im od razu drukuje/nakleja logo) i cyk polski producent marki Savio
  • Odpowiedz
  • 2
@19michael86 Takiego gówna nawet za darmo bym nie chciał. Klauzula sumienia nie pozwalałaby mi coś takiego sprzedawać, bo zwyczajnie czułbym, że dymam kogoś na kasę.

Swoją drogą na rynku brakuje podkładek z typu "control" i nie mogę znaleźć tej odpowiedniej swoim preferencjom, bo nie lubię uczucia, gdy myszka ślizga się po podkładce jak #!$%@? i utrudnia mi precyzyjne wcelowanie się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LM2137: wyciągnięta dopiro z folii :D szkoda że się reklamują jako 'lepsza jakość niż ten cały szajs'
@karski: fakt że dzisiaj wszystkie chyba podkładki robią pod graczy, aby ten ślizg brył jak najlepszy.
  • Odpowiedz
@19michael86: Dokładnie. Nie zależy mi na jak najmniejszym tarciu tylko na zatrzymaniu pamięcią mięśniową myszki w odpowiednim miejscu na podkładce. Jestem w stanie operować szybko myszką na każdej nawierzchni do niej przeznaczonej, a kluczowy jest input lag.
  • Odpowiedz