Wpis z mikrobloga

Dzień dobry państwu i zapraszam do kolejnego sezonu z #menedzerskokow TVP. Ja wiem co to za telewizja i tak dalej, ale akurat nasze skoki i nasza liga jest ponad podziałami i apolityczna (mam nadzieję).

Jak w poprzednim sezonie, tak i tym razem ten drań covid znów popsuł nam zabawę i wykluczył część zawodników austriackich (a idę o zakład, że u większości z Mirków i Mirabelek - jeśli mamy jakieś w lidze, przynajmniej jeden z wykluczonych skoczków znajdował się na liście startowej dzisiejszego konkursu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Prawdopodobnie to nie koniec wykluczeń, ale nie ma co wróżyć na przyszłość. Co pozostało? Albo przeszeregować składy, albo olać ten problem i pracować z tym co zostało ¯_(ツ)_/¯ Osobiście wybrałem opcję drugą, nie jest aż tak źle no ale wiadomo, Kraft i Huber "out" to duże osłabienie, szczególnie że oboje mogą coś w tym sezonie pokazać.

Powróciły drużyny m. in. "Jodłujące Mandryle" czy "Tirowiec" - witam kolegów i pozdrawiam :)

Miło mi, że w tym sezonie i to od początku nasza #mirkoligaskoki się rozrosła i aktualnie mamy aż 51 drużyn! WOW (ʘʘ)
Zainteresowanych zapraszam pod TEN link celem dołączenia, jeszcze macie czas :)

Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy!

#skoki #mirkoligaskoki #skokinarciarskie
kurlapejter - Dzień dobry państwu i zapraszam do kolejnego sezonu z #menedzerskokow T...

źródło: comment_1606574814l7Hfp7gMDTAEVgc9R8QudZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz