Wpis z mikrobloga

Nikt tego nie organizował, to były zgromadzenia spontaniczne


@djtartini1: Nie wiem czy rozumiesz na czym polega zgromadzenie spontaniczne. Nie jest ono wcześniej zaplanowane i jest odpowiedzią na nagłą sytuację w kraju:

Art. 3. ust. 2 ustawy - Prawo o zgromadzeniach

Zgromadzeniem spontanicznym jest zgromadzenie, które odbywa się w związku z zaistniałym nagłym i niemożliwym do wcześniejszego przewidzenia wydarzeniem związanym ze sferą publiczną, którego odbycie w innym terminie byłoby niecelowe lub mało istotne z punktu widzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mistborn: nie mam ochoty się stylistycznie starać bo takie typki jak ty nigdy nie umieją odpowiedzieć na zarzuty tylko udają że są lepsi od każdego xDDD po #!$%@? robić protest na cały kraj jak nie masz zamiaru robić publikacji, co jest niezgodne z prawem xD nie odpowiesz więc #!$%@? a nie mi dupę zawracasz xDDD
  • Odpowiedz
Nie wiem czy rozumiesz na czym polega zgromadzenie spontaniczne. Nie jest ono wcześniej zaplanowane i jest odpowiedzią na nagłą sytuację w kraju:


@rzuf22: Tak wiem, czym jest zgromadzenie spontaniczne i w ustawie nie ma nic o jego organizacji. Policja sama może rozwiązać zgromadzenie właśnie z tego powodu, że brak jest organizatora. Nie czytaj skrótów z NGO, bo ta strona nie jest dobrym źródłem do tego. W dodatku tutaj konstytucyjnie czy
  • Odpowiedz
Tak wiem, czym jest zgromadzenie spontaniczne


@djtartini1: przed chwilą twierdziłeś, że jest czym innym, więc nie jestem taki tego pewien

w ustawie nie ma nic o jego
  • Odpowiedz
Sugerujesz, ze tak poważna instytucja jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka kłamie?


@rzuf22: Nie, nie kłamie dlatego właśnie Marta Lempart nie jest organizatorem protestów. Jedyną rzecz jaką wykonała jako organizator zgodne z przepisami to zbiórka na protesty, ale nie rozliczyła się z niej. Wiele osób jej to zarzuca, ale zaraz są banowani lub atakowani.
  • Odpowiedz