Wpis z mikrobloga

Hej #wedkarstwo podpytam Was tylko, ale chyba za dużego wyboru nie mam. Podpytałem ojca co by chciał dostać na święta - oczywiście pierwsza odpowiedź że nic, ale coś tam wybadałem, że kołowrotek karpiowy by mu się przydał, z wolnym biegiem.

Mam bony do decathlonu z pracy, wygasają w grudniu, nie mam ich na co wykorzystać. Jedyny firmowy, nie marki własnej, karpiowy, z wolnym biegiem, to taki:

https://www.decathlon.pl/p/ko-owrotek-avorunner-v2-7500/_/R-p-314376?mc=8325498

Będzie gut? Nie ma za dużego wyboru tam...
  • 11
No i dodam, że już znalazłem na jakimś forum, że jakiś tam wędkarz, wiecie, RANGA SUM go ma i polecał :)

Generalnie ojciec nie ma raczej bardzo drogiego sprzętu - taki tańszy i średni. Wiem że jakiś czas temu spinning sobie kupował droższy.
@kocot: niestety nie wiem, a też nie podejrzę, bo mieszkamy w różnych miastach :) do tego nie są to wydatki którymi się chwali - starsze pokolenie to ukrywa przed żonami takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarczur: brałbym shimano, do tego decathol ma spoko gwarancję, wymienią mu bez problemu albo zwrot hasju tylko pilnuj paragonu albo kup z apką. wielkość 10000 to już kawał sprzętu, ale skoro karpiarz to się ucieszy z młyna ;D