Wpis z mikrobloga

@UczesanyPedryl x #!$%@? D. Największą wade pada z Xboxa robić za atut haha. Przeciez ludzie specjalnie kupują ładowane akumulatorki do X bo ich te baterie #!$%@?. Słabe w ps? No nie wiem moim zdaniem 7-10h grania luźno starczy, w dodatku bardzo szybko sie ładuje. Wiec jak grasz 8h non stop- mi sie zdążyło ze 3 razy w zyciu, to wystarczy ze podlaczysz na przerwę zeby cos zjeść i juz masz z 50%
@Airwaves: Do adaptacyjnych spustów nie mogę się przyzwyczaić, w FPS tylko spowalniają.
Za to wbudowany mikrofon fajnie się zapowiada.

@UczesanyPedryl: niestety, za to powinien szybciej się ładować na USB-C

@Ancymoon1: Mam dwie konsole i uwierz mi że to atut, granie na kablu i przerwy na jedzenie to nie jak grasz online ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie zawsze możesz wsadzić sobie akumulator na USB-C, masz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ancymoon1: a ja właśnie lubię to rozwiązanie. W padzie mam eneloopy, a drugi zestaw naładowany zawsze czeka w pudełku. W razie rozładowania podczas gry po prostu przekładam akumuiatorki i można grać dalej. Jak ktoś woli jednak ładwowanie na kablu to może dokupić battery packa.

Co do obecnej generacji, no cóż ps5 robi pewien postęp, a xbox stoi w miejscu. Faktycznie jeśli chodzi o kształt to nie ma czego zmieniać, chodzi mi
@rybak17 Nie rozumiem fenomenu padów Microsoftu. Jasne, 360 miał o niebo lepszego pada niż PS3, ale w kolejnej generacji to już kwestia gustu. Mnie na przykład wkurzają głośne bumpery (RB i LB jeśli dobrze pamiętam) w padzie od XOne. Moim zdaniem to właśnie za czasów 360 przyjęło się, że Xbox ma lepszego pada, a zieloni używają tego argumentu do dziś, bo lepszych nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybak17: Weź mi powiedz czy przypadkiem sony nie #!$%@?ło skoku przycisków do poziomu tego na xboxie(wciska się to tragicznie). Mam nadzieje że tutaj nie upodabniali się do xboxa mimo tych szklanych przycisków.
@rybak17: Nie zgadzam się. Tak jak poprzednio pady od xboxa faktycznie były o niebo lepsze od psa to tym razem sony dowaliło fest. Pad od PS5 jest mega kozak. Haptic feedback i adaptive triggers są niesamowite. Jest cięższy i większy przez co lepiej leży w ręku.