Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Oczywiście wczoraj mój wpis spod tagu #balladyiromanse https://www.wykop.pl/wpis/53833435 został usunięty z gorących po uzyskaniu ponad 300 plusów. Moderacja ma Was w dupie, moi drodzy, Wasze przemyślenia, Wasze plusy, Wasze treści i ogólnie wszystko co jest nie po ich myśli. Ale portal jest tworzony przez użytkowników!

Powiem tak - zastanawiam się mocno nad zmianą kierunku. Zamiast się bawić z jednym łbem tej odrażającej, obrzydliwej hydry, w którą zmieniła się moderacja Wykopu od czasów afery zbożowej może lepiej walić w cielsko? Napiszcie w komentarzach - chcecie dalej skupienia na #stopbzdurom czy wolicie przejście wprost na #bekazmoderacji i codzienne wiersze szkalujące nasze dzielne Muminki? Dziś w piosence tylko 2 wersy o Lu, reszta pokazuje stan naszego wspaniałego portalu z dykty.

Przypominam - #lustopbzdurom zostala wrzucona pod tramwaj albo tak twierdzi. Nie ma świadków, nikt nic takiego nie zarejestrował, wszyscy racjonalnie myślący ludzie traktują to jako kłamstwa. Natomiast próby przypominania tej sytuacji na Wykopie kończą się usuwaniem wpisów za "flood", banami, jak Muminki nie wiedzą co zrobić (tak jak ze mną) - to usuną sobie wpis z gorących tylko. W związku z tym codziennie wrzucam przerobioną piosenkę #poezja Każdy wpis jest unikalny, nie łamię regulaminu a i tak padam ofiarą manipulacji, dyskryminacji i - nazwijmy to po imieniu - cenzury.

#bekazlewactwa #bekazlewakow #stopbzdurom #heheszki

Nie płacz Anka, bo tu miejsca brak, na elfowe łzy
Na portalu z dykty hula wiatr wśród rozbitych szyb
Aktywistki brzydkie prawdy sens roztrwoniły w grach
Że pod tramwaj pchnął je ktoś - tak nadają w świat

Żegnam was, już wiem
Nie załatwię wszystkich pilnych spraw
#tangodown, mod to down, padło dziś na mnie
Tutaj multi kilka mam od lat
Na nich zawsze śpiewam, na nich gram
Poszedł ban, żegnam was, nie spotkamy się

Moderator to wykopu kat, w jego głowie nic
Zboczysz z drogi prawa raz o krok, nie wybaczy ci
Hej Michale jak tam z reklam hajs? Obrastacie w tłuszcz
Już Cię w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust

Żegnam was, już wiem
Nie załatwię wszystkich pilnych spraw
#tangodown, mod to down, padło dziś na mnie
Tutaj multi kilka mam od lat
Na nich zawsze śpiewam, na nich gram
Poszedł ban, żegnam was, nie spotkamy się

Żegnam was, już wiem
Nie załatwię wszystkich pilnych spraw
#tangodown, mod to down, padło dziś na mnie
Tutaj multi kilka mam od lat
Na nich zawsze śpiewam, na nich gram
Poszedł ban, żegnam was, nie spotkamy się
Waspin - Oczywiście wczoraj mój wpis spod tagu #balladyiromanse https://www.wykop.pl/...

źródło: comment_1606488575NkpSLJWBSk7xJR110uQRwg.jpg

Pobierz
  • 20
ostał usunięty z gorących po uzyskaniu ponad 300 plusów. Moderacja ma Was w dupie, moi drodzy, Wasze przemyślenia, Wasze plusy, Wasze treści i ogólnie wszystko co jest nie po ich myśli. Ale portal jest tworzony przez użytkowników!


@Waspin: I bardzo dobrze. Spamerski wysryw to nie przemyślenia.