Wpis z mikrobloga

Witajcie! Dzis przedstawiam Wam pierscionek wykonany w chwili wolnego czasu od zamówień- nie mogłem się oprzeć dla tego kamienia;) 100% naturalny Szafir - nie wygrzewany, nie traktowany-pochodznie Madagaskar. Ma bardzo ciekawy niesymetryczny szlif a takie lubię:) masa 0.84ct. do tego 7 diamentów o łącznej masie 0.07ct .wszystko w żółtym złocie 585 .wykonany od podstaw ręcznie.

Teraz małe info dla Mireczkow którzy piszą zniecierpliwieni - "po pierścionek na zamówienie " na za dwa dni" - to nie tak działa- a jak czasami się da to też musi to swoje kosztować- szanujmy się.
Czasami mi trochę zajmuje odpowiedź- to dlatego że sam muszę ogarnąć - wykop,FB ,Instagram itd. do tego czasami muszę usiąść przy stole złotniczym i coś zrobić heheh więc to może trochę potrwać- i nie nie zamierzam zatrudniać ludzi do tego bo nie mam zamiaru robić z swojej pracowni wielkiej sieciowki- wolę mniej zarobić ale mieć czas i mniej nerwów i miec świadomość że klient nie czuje kolejnym numerkiem nabitym na kasie zamawiając coś u mnie . :)
#sebsjewellery #bizuteria #rozowepaski #pierscionek #handmade #rekodzielo #zlotnik #jubilerstwo #kamienie #metaleszlachetne #zareczyny
Pobierz darkinvaider - Witajcie! Dzis przedstawiam Wam pierscionek wykonany w chwili wolnego ...
źródło: comment_1606483843zmI8y89kTDF0TdFhmQuMju.jpg
  • 7