Wpis z mikrobloga

Powiem tylko tak, dla mnie to wszystko z szczepionką jest mega podejrzane. Wierzę w COVID, ale uważam że przymusowe szczepienia będą. Jeżeli się nie zaszczepisz to nie będziesz mieć dostępu do wielu rzeczy. Mógłby ktoś zapytać ministra zdrowia, czy bez przyjęcia szczepionki nasza wolność będzie ograniczona typu, brak dostępu do lekarza, czy brak możliwości podjecia pracy, ewentualnie zakaz wchodzenia do galerii handlowych. TO bardzo ważne.
#covid19 #szczepienia #szczepionka #koronawirus #koronawykres #wykop #vaccine #strajkkobiet #konfederacja #psl #pis
#koalicjaobywatelska
  • 10
  • Odpowiedz
@dzierzgos: Mnie nie interesuje to. Chcę jasnych odpowiedzi i nie tylko ja, czy nasza swoboda obywatelska czyt. wolność będzie ograniczona w przypadku nie przyjęcia szczepionki. Proste pytanie. I myślę, że wielu ludzi zadaje sobie to pytanie, również chciałoby znać odpowiedź na nie. Twój argument tu jest trochę "lewy", bowiem już linia lotnicza z Australii planuje nie przyjmować klientów, bez zaświadczenia o szczepieniu.
  • Odpowiedz
@lizakoo: To, że jest całkowicie nową szczepionką, która ma ingerencję w DNA. Zmiany DNA mogą zachodzić dziesiątkami lat, a nie na szybko. Rozumiem rozwój technologii itd. Szanuje mocno, ale nie wierzę w brak powikłań jej i braku odpowiedzialności producenta <- co ostatnio zostało wprowadzone.
  • Odpowiedz
@Togira_Ikonoka Zanim Cię wyśmieje, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to dam Ci możliwość wskazania gdzie jest ta informacja o zmianach w dna... Bo tam jest napisane dokładnie to co wszędzie czyli: fragment RNA wirusa który jest odpowiedzialny za połączenie z naszymi komórkami (białko "spike") będzie wprowadzona do organizmu i organimz ma wytworzyć przeciwciała na tą proteine i jak będzie już rozpoznawał to koronawirus nie będzie miał szans się rozwinąć w
  • Odpowiedz