Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100: miałem ostatnio podobnie. Zaczepia mnie i mówi, że chciałby 3zł na zapieknankę z żabki XD Mówię, że nie mam gotówki (szedłem do piekarni obok, a płacę zawsze telefonem). Wracam z bułkami i drożdżówką, zrobiło mi się go szkoda i stwierdziłem, że a co mi tam, zapytam

Ja: Chce Pan drożdżówkę?
Żul: Nieee, dziękuję, nie jadam takich rzeczy.
Ja: To może chociaż bułkę Pan chce?
Żul: Nie, mam już 3zł i
@ColdMary6100: szkodzi mu wszystko co nie ma alkoholu, takie to uczulenie ¯\_(ツ)_/¯

#!$%@?ą te leniwe żule. Stoi przy wózkach i nawet ich nie odprowadza tylko pyta każdego czy ma odstąpić złotówkę z wózka.


@Misiek0987: no właśnie, raz pamiętam sytuację że miałem szkodnika w nosidełku który właśnie zaczynał się drzeć, do tego 4 torby, zgrzewkę czegoś tam, podchodzi młody chłopak i pyta czy może odstawić wózek - nawet chętnie mu odpuściłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@ColdMary6100: ode mnie pan żul (pod sklepem spożywczo-alkoholowym) chciał kasę "na leki dla dziecka" jak zaproponowałem że pójdę z nim do apteki to powiedział że nie bo on musi do domu po receptę. Jak powiedziałem żeby szybko poszedł ja w międzyczasie zakupy sobie zrobię to mi odpowiedział żebym już zamknął mordę i spierd... ¯\_(ツ)_/¯