Wpis z mikrobloga

CI Europejczycy dzisiaj to neomarksiści, postmoderniści, którzy wyrastają dokładnie z tego samego korzenia marksistowskiego, co komunizm bolszewicki i narodowy socjalizm niemiecki


@Theos: śmieszno i straszno
  • Odpowiedz
@Theos: ale potrafi mi ktoś wytłumaczyć PO CO ma się rodzić jak najwięcej Europejczyków? Dlaczego zamiast jednego szczęśliwego dziecka mam sprowadzać na ten świat np 3, lub najlepiej dla tych idiotów 4 czy 5 dzieci? W jakim celu?
  • Odpowiedz
@Theos: czy jakiś poseł opozycji byłby w stanie wystosować pismo do Morawieckiego, albo bezpośrednio do pana ministra z pytaniem POD JAKIM KAMIENIEM GO #!$%@? ZNALEŹLI?!
Zanim go odziali w garnitur i nauczyli stać prosto to chyba #!$%@?ł na czworaka, żywił się surowymi ziemniakami i spał za oborą.
  • Odpowiedz
@Theos ten człowiek i to czego jest ministrem jest tak wielkim absurdem że mój mózg praktycznie nie pozwala mi w to uwierzyć na 100% i bierze to wszystko za żart
  • Odpowiedz
@Theos: Z komuchów zazwyczaj się śmieję, lub nimi gardzę, ale on mnie przeraża. Ma w sobie coś z filmowej inkwizycji: tępego młota zdolnego do osobistego niszczenia ludzi tylko ze względu na swoją #!$%@?ą ideologię i przekonania. Ten funkcjonariusz może zostawić to sobie zgliszcza na lata. Szkołę już dawno skończyłem, ale się go po prostu boję, że #!$%@? doszczętnie wszystko.

  • Odpowiedz
ale potrafi mi ktoś wytłumaczyć PO CO ma się rodzić jak najwięcej Europejczyków? Dlaczego zamiast jednego szczęśliwego dziecka mam sprowadzać na ten świat np 3, lub najlepiej dla tych idiotów 4 czy 5 dzieci? W jakim celu?


@realizta: akurat odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Jakkolwiek okrutnie może zabrzmieć taka kalkulacja, liczba osób w wieku produkcyjnym jest jednym z najważniejszych "dóbr" państwa. Dlatego właśnie takie USA nadal przyjmuje wykwalifikowanych imigrantów
  • Odpowiedz
@realizta: bo mamy ujemny wskaźnik zastępowalności pokoleń, a ktoś musi obsługiwać piramidę finansową zwaną dla zmylenia przeciwnika "obowiązkowymi ubezpieczeniami społecznymi", nie wspominając już o długach zaciąganych przez rząd. Można sprowadzić Ukraińców, Pakusów na rowerach, ale oni zatkają tylko dziurę na niskopłacowych pracach, gdzie polag już tym gardzi. Tu jest mowa tylko o podtrzymanie status quo, czyli chociażby ta wypłata obecnych emerytur i obsługa długu a.k.a spłata odsetek (broń boże spłata samego
  • Odpowiedz