Wpis z mikrobloga

Z ciekawości, czy udało się wam utworzyc swój dream team w jakiejkolwiek fifie?
Ja np chciałbym bardzo mieć w swoim składzie Ronaldinho,Henry,Maradone, Zidana, Carlosa ale obawiam się, że to może być aż za duzy grind na moje siły xD
#fut
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pietrzykowski: ja od dwóch lat próbuje złożyć skład Milanu którego jestem kibicem ponad 20 lat , w Fifie 19 miałem sheve , neste i pirlo . W Fifie 20 jeszcze do tego gattuso , a w tej Fifie chce już ich mieć przynajmniej pięciu . Mam już Sheve i neste oraz już prawie pół miliona na kake. Niestety jak mówisz zawsze w styczniu mi przechodzi FIFA i nie zdążę chyba nigdy
@Pietrzykowski: W 19stce miałem super składzik, Eusebio, Cruyff, Vieira, Gullit i nawet nie pamiętam reszty, ale pamiętam, że ok 15-20 milionów w sumie był warty. W trakcie TOTS i Futties sypało kartami, jak #!$%@?, dodatkowo Ligowe SBC były powtarzalne, więc można było grindować i Player Picki z ligowych SBC wrzucać w ikony.

Ja kończyłem z takim składem + na ławce Flasback Ibra, PIM Best, TOTS Dembele, Futties Lozano, Futties Perisic, EOEA
Pobierz FanRuskichPierogow - @Pietrzykowski: W 19stce miałem super składzik, Eusebio, Cruyff,...
źródło: comment_1606405726ciuWzklShvB9KkiB8bKB6B.jpg