Wpis z mikrobloga

Dobra, w końcu miałem trochę czasu i siadłem i zrobiłem repo. Jest to fork poprzedniego sdk, więc starałem się go oczyścić z api v1 i zostawić tylko to co działa na v2 (mogą być jeszcze jakieś błędy ale staram się poprawiać)

Jaki jest stan?
Z poprzedniego sdk wziąłem całe "core" czyli cały mechanizm generowania requestów, poprawiłem go o nowości z api v2 i wydaje się działać. Są jakieś stare testy też, ale wymagają przejrzenia. Brakuje natomiast praktycznie wszystkich nowych metod z v2. Kilka przykładowych zrobiłem na swoje potrzeby ale jeszcze dużo roboty.

Co trzeba zrobić?
Dopisać praktycznie wszystkie metody z v2. Na szczęście dodawanie ich jest bardzo proste (analogicznie tak jak są obecne). Poza tym fajnie byłoby dopisać jakieś testy. W dalszej przyszłości można by zrobić modele dla odpowiedz (a nie tylko zwracać dict), ale nie wiem co jest bardziej pajton łej. No i część rzeczy nie działa jak w dokumentacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak pomóc?
Issues są w miarę spisane, można zgłaszać swoje, regularnie przeglądam GH. A tak to fork, zrobić i PR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Repo: https://github.com/krasnoludkolo/wykop-sdk-reborn

tag do śledzenia/czarno #wykopsdkreborn

#python #wykopapi #programowanie #opensource #python3
  • 5