Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Ohh, wczoraj skończyłem Dark Souls 3, Bożeeee, ale ta gra jest piekielnie dobra, grywalna i wciągająca. Dawno się tak dobrze nie bawiłem. I ta ogromna satysfakcja po zabiciu Stróżów Otchłani czy Pontyfika SuIyvahna.. Miód na moje serce! CIeszę się, że w końcu udało mi ukończyć jakąś grę od From Software (od DS1 się odbiłem przy drugim bossie, od dwójki podobnie. Bloodborne 30h gry i też przestałem grać). Teraz powoli dokończyć 2 dodatkowe lokacje z podstawki, całe DLC i może NG+. W końcu też ukończyć Bloodborne i odpalić po tym wszystkim Sekiro () Trzymajta kciuki!
#darksouls #darksouls3 #bloodborne #sekiro #chwalesie
  • 4
@sto0osik: Polecam spróbować skończyć Dark Souls 1. Co prawda nie skończyłem jeszcze ani 2, ani 3, lecz wydaje mi się, że to pierwsza część jest tą najlepszą. Najlepszy design lokacji i budowa świata(zapada w pamięć i nawet po 2 latach od zagrania poruszałbym się po tym świecie jak po swoim domu) oraz prawdopodobnie najlepiej zarysowane lore. Świetnie czuć to, że nasza postać odbywa swego rodzaju pielgrzymkę. Co do drugiego bossa to