Wpis z mikrobloga

@Metrowiec93: Dpd często wydaje późno do doręczenia. Wczoraj miałem jedną paczkę wydaną dopiero o 10:00. Godzinę później była u mnie. Jeszcze jest nadzieja :P
@Inkwizycja: No tak jest niestety. Człowiek ma blisko 30, a mimo wszystko cieszy się jak małe dziecko na tę konsolę. To też po prostu pokłosie tego, że pracuje zdalnie od lutego i siedzę w domu, więc każde takie wydarzenie powoduje ekscytacje ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrkba: u mnie karton z konsolą owinięty w czarny stretch i tyle. Polecam otwierać przy kurierze bo moja przesyłka była trochę obita.
@Kifer: @mrkba: U mnie dotarł w pudełku o prawie dwukrotnie większej pojemności od opakowania samego plejaka. Szkopuł w tym że ameby z neonetu poskąpiły na jakimkolwiek wypełniaczu, więc pudło konsoli obijało się pewno w trakcie transportu. Nie zdziwię się jak okażę się być szczęśliwcem któremu brzęczą wentyle spowodu naderwania delikatnej tasiemki. Jeszcze miałem spód zewnętrznej tektury okalającej pudło naderwane ale to już mniejsza z tym. Uruchomię to zobaczę jak jest.