Wpis z mikrobloga

Cześć,
biorę #kredythipoteczny i czas mnie nagli, dlatego jeśli ktoś z Was brał kredyt w ostatnim czasie to powiedzcie proszę jak długo czekaliście na decyzję banku. Szczególnie interesuje mnie bank ING, Milenium i PKO BP. Thx from the mountains.
  • 7
  • Odpowiedz
@peteQ: banki mają ustawowy czas maksymalny bodaj 4 tygodnie, a w wielu przypadkach sobie same narzucają jego skrócenie. Ja w zeszłym roku dostałem decyzję po 7 dniach (ale wniosek wprowadzała znajoma, więc ciężko powiedzieć czy to standard), natomiast mówiła mi, że między 2 a 3 tygodnie zdecydowana większość dostaje odpowiedź. To było PKO BP.

Od razu powiem, że prosząc kilka banków na raz popełniasz nieduży błąd, bo spada Ci wiarygodność
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO: Okay, no tak mi tez powiedziano, ze u Was najszybciej, ale i oferta najmniej korzystna finansowo w porównaniu z resztą wymienionych.
  • Odpowiedz
biorę #kredythipoteczny i czas mnie nagli, dlatego jeśli ktoś z Was brał kredyt w ostatnim czasie to powiedzcie proszę jak długo czekaliście na decyzję banku. Szczególnie interesuje mnie bank ING, Milenium i PKO BP. Thx from the mountains.


@peteQ: ING:
Wnioski z operatem do 21 dni
  • Odpowiedz
  • 0
@marcpol: Oo super, pocieszyłes mnie mocno bo operat zrobiony i w poniedziałek wszystkie wnioski idą do banków. Daje to szansę na uzyskanie decyzji jeszcze w tym roku i oby tak było :) dzięki.
  • Odpowiedz