Wpis z mikrobloga

@kooliber: Inny jest koszt wydobycia w Chinach, a inny będzie w Polsce. Ceny sprzętu też będą się różniły dla każdego. Dodatkowo wciąż zostało trochę Btc do wydobycia, przez co część górników może zaryzykować przetrzymując stratę, aby pozyskać większy udział w rynku. Wraz ze zmniejszającą się nagrodą problem będzie narastać i w pewnym momencie kapitulacja górników będzie nieunikniona.
@kooliber:

1.Bitcoin został stworzony nie dla napchania kieszeni twórców tak jak inny shity.


Jeżeli ktoś stworzył dobry produkt, który działa i rozwiązuje problemy klientów, to nie uważam żeby próba kapitalizacji swojej pracy była czymś złym. Nie sądzę, aby komunizm sprawdzał się w przypadku kryptowalut.
@kamil-wasniewski: O jakiej pracy człowieku mówisz, aktualnie masz generator do tworzenia takich wydmuszek.
Wystarczy wpisać kilka zmiennych i już jesteś geniuszem który pokona bitcoina i rozwiąże wszystkie jego problemy.

Thankfully, Matt Corallo, a veteran bitcoin developer, came to the rescue. On Friday, he opened the doors to Coingen.io, offering to create a forked version of Bitcoin for anyone with 0.01 BTC (around $10) to spare.


With Corallo's tools, the job becomes
@kooliber:

Myślisz że wiedzieli że będzie tyle wart w przyszłości?

Dlaczego sam nie kopaleś?


Myślisz że kupujący presale Ethereum wiedzieli że będzie wart tyle w przyszłości? Podkopujesz swój własny argument xD
kupujący presale Ethereum


@Amebcio: Widzisz czyli jeszcze przed udostępnieniem ETH publice chcieli swojego shita sprzedać żeby zarobić na frajerach. Przecież sam vitalik sprzedał ten shit na górce w 2017.

Wszystkie kryptowaluty po BTC zostały stworzone tylko do spekulacji w formie piramidy finansowej, czyli
ja jako twórca shita kopie sobie na start kilka milionów dla siebie później przy wzroście ceny spowodowanej ekspansywnym marketingem cena rośnie i wtedy pozbywam się tego swojego shita
@kooliber:

vitalik sprzedał ten shit


Wszyscy użytkownicy mają równe prawa. Ja wiem, że ty chciałbyś inaczej, ale decentralizacja to zapewnia.

Wszystkie kryptowaluty po BTC zostały stworzone tylko do spekulacji w formie piramidy finansowej


Jeśli myślisz, że innowacja po BTC przestała istnieć, to zwyczajnie oszukujesz samego siebie.

później przy wzroście ceny spowodowanej ekspansywnym marketingem


Sam prowadzisz marketing BTC, więc nie jesteś w żaden sposób lepszy.
Sam prowadzisz marketing BTC, więc nie jesteś w żaden sposób lepszy.


@Amebcio: Według mnie nie może już powstać coś tak innowacyjnego jak BTC, nawet jak by miało sto lepszych zastosowań i ulepszeń.
Chodzi o to że czasu nie da się cofnąć, bardzo dobrze ze BTC przeszedł całą tą drogę, dzięki temu jest zdecentralizowany, i niezależny od nikogo i niczego. Tego nie da się powtórzyć.

Wszystkie kolejne crypto shity będą z centralnym