Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam jakiegoś męskiego zapachu na covidową zimę. Musi być lekki, żebym mógł się nim psiknąć w domu z racji #pracazdalna Jakieś pomysły?
#perfumy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meriu: dzięki. Obawiam się, ze możesz być jedna z bardzo niewielu osób, która interpretuje jakieś nuty jako czarna porzeczkę, której tam nie ma. Myślałem, ze może chodzi ci o damski, który chyba posiada takie akordy.
  • Odpowiedz
@Meriu: nigdy nie czułem tam porzeczki, ale jak sobie wkręcę to faktycznie czuję to o czym mówisz, czyli świeżo roztarte liście z krzaka czarnej porzeczki. Tym niemniej jak o tym zapomnę to już mój mózg interpretuje to jako cytrusy z anyżem i kakao
  • Odpowiedz
@FELIX90: Może tak być, nie znam się na nutach zapachowych, interpretuję zapachy wg subiektywnych odczuć. Dla mnie to zapach wakacji i zbierania porzeczek u Dziadka na działce za gówniaka
  • Odpowiedz
@strean: Jak chcesz coś lekkiego, taniego i przyjemnego to bierz Jean En Provence Neroli Intense. 30zl więc nie szkoda się nim zlewać nawet codziennie obficie, zapach raczej nie może nie spodobać.
  • Odpowiedz
@CheapiesLover: Elo Mireczku. Plusnąłem 2 miesiące temu ten wpis, żeby sobie kiedyś kupić polecane przez ciebie perfumy i właśnie przyszedł do mnie Franck Olivier i bardzo mi się podoba, więc dzięki za poleconko tam wyżej. Chciałem też Lalique Hommage, ale już niestety jest niedostępny. Może jeszcze kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz