Wpis z mikrobloga

  • 1812
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: doczytalem ze kiedys byly ksenony, ale ktos wstawil normalne lampy. Ale masz do tego jakas regulacje? Pytam, bo u mnie w malo prestizowej klasie sredniej wyzszej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mam ksenony to w srodku nawet nie mam tego pokretla do regulacji, samo sie ustawia na podstawie czujnikow

Btw to 4x4?
Btw2 masz juz choinke zapachowa na lusterko? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: jak ktoś zamienił tylko lampy to samo się ustawia, w mojej klasie premium też ktoś zrobił taką zamianę XD i jak odpalam auto to żarówki lecą w dół później do góry a następnie na swoje miejsce tak samo jak z xenonami. Najlepsze jest to że w komputerze nie ma żadnego błędu związanego z nieodpowiednimi światłami
  • Odpowiedz
@Kejran: kiedyś kupiłem mondeo st200 bo miałem zajawkę. Pojechałem i kupiłem za 3000, fajnie grał, super się prowadził i w środku wyglądał jak nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po 2 tygodniach umarł cały silnik XD
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: Mam znajomego co miał W220 z 4.3 litra kupione za 8 tysiące, wsadził na nowo airmatica, coś ze skrzynią, łącznie koło kolejne 7/8 i sprzedał po pół roku czekania na walkę z rudą też za 8 xD
  • Odpowiedz