Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś pisałem post o tym, jak odkryłem że moja żona (dwa lata po ślubie) wysyła swojemu kumplowi ze studiów swoje zdjęcia w bieliźnie. Wczoraj odkryłem coś gorszego. Pisała z nim erotyczne wiadomości - krótko mówiąc tzw. cyberseks. Przeczytałem tylko kilka wiadomości akurat jak była w łazience, dlatego nie wiem jak cała rozmowa przebiegała. Robiła to kiedy byłem w pracy, a żeby było śmieszniej pisała wtedy też do mnie właśnie jak byłem w pracy, że jest mega podniecona i że chce się ze mną kochać najlepiej teraz. Wymieniliśmy kilkanaście sprośnych wiadomości, wysłała mi kilka nagich zdjęć i nie powiem, podobało mi się. Jednak to co odkryłem później w domu było okropne. Wcześniej nigdy nie czytałem jej wiadomości, uważałem to za obrzydliwe. i po prostu jej ufałem że z tym kumplem po prostu się przyjaźnią i dlatego ze sobą piszą. Teraz nie wiem co zrobić. Od cyberseksu do zdrady w realu coraz bliższa droga. Na samą myśl o tych wiadomościach jakie do niego wysyłała robi mi się niedobrze. W dodatku pisała podobne rzeczy równocześnie ze mną. Jakie macie podejście do cyberseksu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbe07a263ef59000b67c102
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba było „żonę” wysłać do pracy, żeby się nie nudziła. A tak, znalazła sobie rozrywkę, kiedy Ty zapierd*alałeś na Was. Jakoś inaczej by to wyglądało, gdybyś miał ją w dupie, nie chciał z nią uprawiać seksu, nie komplementował, odrzucał miesiącami, a Ty podchwycałeś jej wiadomości, dawałeś uwagę, więc czego ona szukała u obcego typa? Jakie macie problemy? Nie pochwalam jej zachowania, bo jest SKANDALICZNE, ale zwykle w takich stytuacjach
  • Odpowiedz
PospolitaLoszka: Dlaczego od razu zakładasz zdradę? Umawialiście się wcześniej jakie macie granice wierności w związku bo jak nie to skąd ona miała wiedzieć, że ciebie to zaboli? Może to dla niej tylko niewinne przepychanki słowne z kolegą, zresza sam na tym zyskujesz bo jak piszesz była bardzo podniecona i wysłała ci nudesy...Powinieneś w sumie podziekowac temu koledze, ze odwala za ciebie gre wstepna a nie od razu piszesz tutaj z bólem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: umów się na trójkąt pod warunkiem że na drugi raz pozwoli Ci wybrać koleżankę
Mówię serio xD
W sumie to #!$%@? bo to już tak jakby zdrada, czas na takie umowy już minął, w sumie sama mogła się najpierw zapytać zamiast chować jakieś fetysze za Tobą a potem czekać aż szambo wybije
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ona się puściła zanim wysłała mu te foty. Jak ci zależy to bierz za ryja i mów że wiesz twardo ma wyp*erdalac i potem pozwól się przeprosić i aby wróciła jak nie to po prostu wywali i już pocieszę cię że jak wcześniej nie miała takich wypadów to może się wyszaleć na tym koledze i będzie wszystko po staremu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masturbowała się. To tak działa. Była podjarana, chciało jej się ruchać. Byłbyś obok, to byś jej włożył i tyle a tak szukała zaspokojenia. Faceci też tak robią. Napatoczył się typ, z którym można było trochę odlecieć, to se odleciała. Nie każda taka jest ale chuć to jest strasznie zły doradca. Pogadajcie.
  • Odpowiedz