Wpis z mikrobloga

@InlandEmpire: mówią też co chwilę że jakieś wydarzenie spowoduje ból dupy lewaków, to wydarzenia na świecie też stygmatyzują lewicę?

Julki się wkurzają o Julkę bo wrzuca je to do jednego worka. Jak każdy wyraz określający jakąś grupę, tylko inne grupy mają na to wywalone.
  • Odpowiedz
@innv: widzę lewica nadal silna w cenzurowaniu, to że uznasz jakieś słowo za nieodpowiednie i nie dopuścisz do konkursu nie oznacza, że to słowo zniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobnie jest z tą waszą mową nienawiści czy innymi bredniami co mają ładnie opakować cenzorskie zapędy totalitarystów
żebyś mi tu z prawactwem nie wyskakiwał to od razu napiszę, że oni mają też swoje odpowiedniki np. obrazę uczuć
  • Odpowiedz
@chrominancja: Szarpanki z życiem ma obecnie 40k subskrypcji i 1 film na youtube. To że jakaś mała grupa ludzi bełkocze na okrągło cuck, julka i betaorbiter, nie oznacza, że te słowa zmieniły znaczenie.
  • Odpowiedz
@ThoughMass: ciekawe czemu to właśnie te osoby, które używają tego określenia jako obraźliwe je zgłosiły do konkursu i próbowały nieuczciwie forsować. Przy okazji raz jeszcze się powtórzę. To konkurs na młodzieżowe słowo roku, a nie na wykopowe/karachanowe słowo roku, którego używa mała grupka osób.
  • Odpowiedz
@innv: Słowo julka jest zabawne jeśli użyte według oryginalnego znaczenia, ale teraz każdy kto nie sprzyja ultra prawicowym poglądom jest z automatu julką xD Mnie ta decyzja śmieszy, bo miał być ból dup julek, a jest ból dup wykopków, hiehie.
Już nie mówiąc o tym, że to jest konkurs na młodzieżowe słowo, a mam wrażenie, że akurat to jest używane zazwyczaj PRZEZ starszych, określające młodzież, to też robi różnicę.
  • Odpowiedz
@innv: W dupie to mam, ale jak już to widzę na mirko, to skomentuję - "incel", "janusz" i "grażyna" nie były wcześniej zbanowane z konkursu, więc czemu "julka" jest? Nie widać w tym logiki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@innv: mam pomysl, wyrzucmy ze slownika wszystkie slowa o pejoratywnym zmaczeniu, zeby nikogo nie urazic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Julka nie ma zadnego politycznego nacechowania, Julka to beka z twitterowej mlodziezy plci slabej
  • Odpowiedz
@innv: wykopki nie pojmują, że "julka" ma aktualnie tak samo negatywny wydźwięk jak incel, p0lka czy chociażby spermiarz lub wiele innych tego typu słów, może to wina wykopków a nie społeczeństwa, że wielu z nich siedzi w piwnicach i nie ma znajomych.
  • Odpowiedz
@innv

Potężna komisja blokuje je, bo ma cechy: negatywne, stygmatyzuje, wyśmiewa, uderza w grupę społeczną.


Dobrze, że "odjaniepawlać" nie miało takich cech xD
  • Odpowiedz
@InlandEmpire: nie martw się i nie ukrywaj za maską chama, to że ci przykro bo nie masz racji to nic złego. Tak bywa, nawet jeżeli czujesz to zbyt często to poczytaj, skończ gimnazjum i może kiedyś w przyszłości uda ci się użyć poprawnych argumentów w dyskusji. Życzę powodzenia!
  • Odpowiedz