Wpis z mikrobloga

Uwaga! #rozdajo #pokazmorde #pracbaca #mechanikasamochodowa #motoryzacja
Drodzy koledzy i koleżanki dzisiaj są u mnie do wygrania dwa akumulatory jeden wysyłkowo na mój koszt drugi z odbiorem i montażem u mnie pod firmą na Piotra Stachiewicza 9 #krakow więc jeśli jesteś z Krakowa to masz dużą szansę. Żeby wciąć udział wystarczy dać mi plusika i wpisać w komentarzu jakie się ma auto jaki silnik i jaki rok produkcji auta i ile ma KW jeśli wrzucisz zdjęcie dodatkowa większa szansa powodzenia! losowanie jutro rano w czwartek ( ͜͡ʖ ͡€)
stolek_krk - Uwaga! #rozdajo #pokazmorde #pracbaca #mechanikasamochodowa #motoryzacja...

źródło: comment_1606284241L7jKS8kxlu07WuxEACsJp4.jpg

Pobierz
  • 674
  • Odpowiedz
  • 2
@zdupydomordyzaury > Zmieniłem zdanie i wygrywa więcej osób dwie z Krakowa żebym miał większy zasięg ( ͜͡ʖ ͡€) i jeszcze jedna dodatkowo w sumie 4 osoby
@sliwa_racing: gratuluję wygrałeś zapraszam do nas w wolnej chwili autem na Piotra Stachiewicza 9
@SanteSimon: gratuluję wygrałeś zapraszam do nas w wolnej chwili autem na Piotra Stachiewicza 9
@jeslizgine: Tutaj widzę że nie z
  • Odpowiedz
@kajtekbezmajtek: no popatrz, świat jest mały :) zmieniłem na SLK R171 - nie jest źle, na codzień może nawet lepiej, ale to jednak nie to. Równolegle mam jeszcze W126, które niebawem będzie szukać innego właściciela. Lubię sobie potestować różne rozwiązania, ale te ze Stuttgartu są najbliższe mojemu sercu ;)
  • Odpowiedz