Wpis z mikrobloga

Uwaga! #rozdajo #pokazmorde #pracbaca #mechanikasamochodowa #motoryzacja
Drodzy koledzy i koleżanki dzisiaj są u mnie do wygrania dwa akumulatory jeden wysyłkowo na mój koszt drugi z odbiorem i montażem u mnie pod firmą na Piotra Stachiewicza 9 #krakow więc jeśli jesteś z Krakowa to masz dużą szansę. Żeby wciąć udział wystarczy dać mi plusika i wpisać w komentarzu jakie się ma auto jaki silnik i jaki rok produkcji auta i ile ma KW jeśli wrzucisz zdjęcie dodatkowa większa szansa powodzenia! losowanie jutro rano w czwartek ( ͜͡ʖ ͡€)
stolek_krk - Uwaga! #rozdajo #pokazmorde #pracbaca #mechanikasamochodowa #motoryzacja...

źródło: comment_1606284241L7jKS8kxlu07WuxEACsJp4.jpg

Pobierz
  • 674
  • Odpowiedz
  • 0
@kubaszub kup pol slicki, federale rsr595r za 800 uzywki, jedz przez rondo za civiciem type r na pelnej przy 3 stopniach na plusie, slicki nie skleily, zajeb w sygnalizator, cala prawa strona do wymiany XD
  • Odpowiedz
  • 0
@kubaszub moge miec cala bude w kolorze wide body za 2k, ale za 600 z przesylka wleca laminaciki, bo waga wrogiem przyspieszenia :D narazie jest jezdna, trzeba wspawac mocowanie wahacza do buty, bo urwalo. Narazie zrobilem progi i stoi u mojego mechanika od kwietnia XD
  • Odpowiedz
@Dymass: Ja w kwietniu akurat swoją kupiłem xd Porobiłem co trzeba było na początek i jak na razie chodzi jak złoto. W sumie to podobna do twojej tylko, że u Ciebie chyba polift bo moja z 91.
  • Odpowiedz
@stolek_krk: polecam serdecznie, uratowaliście mi w marcu tyłek z dostawą nowego aku i założeniem w terenie na mieście (stary za free podładowaliście kilka dni wcześniej, żeby sprawdzić czy się wyratuje). Ponieważ mój ma niewiele ponad pół roku, to w rozdajo nie biorę udziału, ale plusuje, bo szanuje podejście do klienta!
  • Odpowiedz