Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 46
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Środa, 25 listopada 2020. Imieniny: Erazma, Katarzyny. Słońce podniesie się dziś o 07:34. Świecić będzie 7 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:33. Ciemna noc zapadnie o 16:59, ale gwiazd można wypatrywać od 16:14.
  • 34
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem
Witka! Jak mawiał Pan Japa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Środa przed nami Kochani a co za tym idzie bliżej do piątku. Chłodne poranki nastały i dzisiaj musiałem użyć odmrażacza do szyby w służbowej pryczy.
Smacznego z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@bolorollo:
Daję radę :) w domu stabilbe 13
Mam mały grzejniczek elektryczny ale najważniejsze, że słońce świeci a przy południowych mieszkaniach to najlepszy ratunek.
Tak coś walsneinwidze ze białe dachy się nadal utrzymują więc chyba to - 4C to nie fake.

A @mobutu2 to pewnie już fantazje się odpaliły ;)

Kocyk jest, imbirowy napar jest, a co najważniejsze - jest prąd :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke:
@Pjotsze: see u later,alligator :)
@petla_sprzezenia:
@bolorollo: o Ty nicponiu! Mamy środe, chcesz zebym zawalu dostala?
@Jurgen_Van_Beethoven:
@AllGoesWrong:
@Glupiii:
@wynalazek_one: dzieki, bede miala co puszczać w mglista noc, wracając z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A takim sprzetem to bym jeździla :(
@piupiulaserem: udanej randki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@omi-omi: wracalam dzisiaj
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy

no dzien dobry ja stalem sobie zjadlem sniedanie umylem sie i teraz siedze i nudze po 15 bede musial dla sqsiadki isc przypilnowac kurierow bo jakis rower jej mieli przywiez stacjonarny i zmontowac i zaplacic im

@Omixod moj ojciec pracowal na kolei i mial wolne zawsze w ten ich
@nie_mowie_po_kociemu wczoraj czytałem o 20-latku z Niemiec, co mu się rozładowała bateria w rowerze więc poszedł z buta do domu i po drodze zamarzł. Się zastanawiałem jak to możliwe, młody chłopak, na termometrze trochę poniżej zera. Może pijany był i na chwilę położył się w rowie? Tak więc proszę Cię, weź ze sobą termos z gorącą herbatką, i grube rękawiczki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @AllGoesWrong @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33:

Elo. Na wieczōr i po pracy. Piękna pogoda dziś, choć obowiązkowe skrobańsko na zimnie z rana. Dziś też trafiłem dziesiątkę e programie lojalnościowym policji pt. "zdobądź 24 punkty i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@bolorollo: Jestem w stanie uwierzyc nawet jeśli nie byl pijany, godzina w takim zimnie to nie przelewki, nabawic sie mozna odmrozeń a potem wystarczy sie potknac i nieszczescie gotowe.
Ja codziennie sie modle zeby nie trafic na sarne czy zajaca bo wtedy moze byc nieciekawie ;/
w piatek zamierzam kupic cieplejsze rekawiczki i takie wklady termiczne co je sie zgniata i robia sie cieple wiec bedzie lepiej.
@omi-omi: ja chodze
Dzień dobry, a w sumie dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki dzisiaj był piękny wschód słońca () Pomimo, że w tamtym momencie z każdym krokiem byłam coraz bliżej miejsca pracy to jednak atmosfera od razu inna, ściany zakładu nabrały kolorów, nawet karta w czytniku ładniej się odbiła... Romantico xD W przyszłym tygodniu zamierzam się wybrać na platformę widokową, rowerem. Zobaczymy