Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Każde połączenie wykonane do mojego taty i każde, które wykona on, zostaje rozłączone po około 2 minutach. Potem przez kilka minut (od 3 do 5) nie można się do niego dodzwonić, wygląda to tak jakby numer był zajęty. Z perspektywy mojego taty, po rozłączeniu połączenia, dzwoni ta sama osoba, z którą rozmawiał i powtarza to samo co wcześniej. Ktoś po prostu odtwarza tę rozmowę od początku. Czy to może oznaczać, że telefon jest na podsłuchu?
#technologia #android #podsluch #rozmowy #telefony #mirkopomusz #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
@Atinay: to sztuczne wyludzanie dlugosci polaczenia po prostu ja bym wymienil karte sim na inną i znajac zycie twoj ojciec jest w londynie a ty w polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klauzula_wykonalnosci: to znaczy?
Mój tata pracuje w Niemczech, więc nie mam dostępu do jego telefonu. Pomyślałam, żeby zainstalować mu jakąś aplikację nagrywającą połączenia, ale on sam tego nie ogarnie, więc muszę poczekać aż przyjdzie do Polski.
Mój tata nie jest żadną grubą rybą czy coś. Ot zwykły pracownik fizyczny, który wyjechał za lepszym pieniądzem. Spinę może mieć jedynie z zawistnymi kolegami, którzy tracili pracę w momencie kiedy on dostawał podwyżkę,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matsew: jest w Niemczech, a połączenia między sobą mamy za darmo, więc to raczej nie operator wyłudza minuty, za które trzeba zapłacić
  • Odpowiedz
dzwon do operatora i pytaj kto generuje poloczenia do ojca i nie dziw sie ze wiedzialem od razu ze ojciec jest za granicą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matsew: nie pomyślałam o telefonie do operatora. Właścicielem numeru jest moja mama, więc nawet łatwiej będzie nam uzyskać odpowiedź
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atinay: hard reset to wyczyszczenie telefonu do stanu fabrycznego, usuwa aktualizacje systemowe itp. i to wykonaj. Nigdy nie miałem takowego przypadku a korzystam z Orange (3 numery), T-Mobile i Lycamobile. Od dobrych hmm 8 lat.
  • Odpowiedz