Wpis z mikrobloga

Rowerowe Mirki posiada ktoś z was #garmin Edge 520 plus? Bo się właśnie nad tym modelem zastanawiam. Ważne jest aby dobrze działało nawigowanie po wcześniej wgranym śladzie (głównie #szosa ale też #mtb w lasach) ale też czasami jak zbocze z trasy żeby umiał coś przeliczyć. Poczytałem trochę opinii i są mieszane. Jedni są mega zadowoleni, a inni narzekają na szybkość działania. Naprawdę jest z tym aż taka tragedia? Ewentualnie co innego do kwoty 700zl możecie polecić?

#rower
  • 10
żeby umiał coś przeliczyć

dołóż do Elemnt Bolt,


@panato: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@matek1212: Nie wiem jak jest aktualnie, ale Bolta miałem 2 lata temu i potrafił np. nie ogarnąć pętli na wyścigu - myślał, że wjechałem na 2. rundę jak jeszcze byłem na 1. i inne takie problemy. Ogólnie nie polecam sprzętu Wahoo, nawet w porównaniu do 520+ oferują dość mało :(
@kubraczek: akurat z pętlami to też mój Bolt nie ogarnął, za to cała reszta w porównaniu z archaicznym 520 - next level, włącznie z obsługą gwarancyjną (dostałem nowego bolta po fizycznym uszkodzeniu). 2 lata używałem i złego słowa nie powiem. Zresztą bojówka użytkowników tutaj jest mocna