Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Szczególnie to widać w lidlach gdzie nawet nie ma pracownika przy tych kasach bo taki #!$%@? przez co te kasy właściwie nie działają bo łapią zawieszkę przy drugim produkcie (co ciekawe w biedrze nigdy problemu nie ma ale tam zawsze ktoś stoi z obsługi xD)

@KochanekAdmina: W moim Lidlu zawsze ktoś stoi przy kasach i pilnuje, natomiast w Biedronce ktoś przychodzi dopiero jak się zapali czerwona lampka
@kcrgs dochód bezwarunkowy przy obecnej koniunkturze będziemy mieć nigdy


@czteroch: żeby chociaż dochodu za pracę nam nie zabierali w takim stopniu, jak dzieje się to teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczególnie to widać w lidlach gdzie nawet nie ma pracownika przy tych kasach bo taki #!$%@? przez co te kasy właściwie nie działają bo łapią zawieszkę przy drugim produkcie (co ciekawe w biedrze nigdy problemu nie ma ale tam zawsze ktoś stoi z obsługi xD)


@KochanekAdmina: Chyba żyjemy w jakichś innych wymiarach, u mnie kasy w biedrze to najgorszy badziew który zawiesza się na każdym produkcie a obsługi nikt nigdy nie
@KochanekAdmina tak odnośnie Lidl/ biedronka to u mnie zupełnie odmienna sytuacja, w Lidlu jest 6 samoobsługowych, ciągle stoi pracownik który non stop pomaga ludziom kasować, dla odmiany w Biedronce 3 kasy i zawsze kolejka bo "potrzebne informacje, potrzebne informacje" a pracownika na horyzoncie nie ma i stoisz 10min aż łaskawie ktoś podejdzie i tak jest w kilku w których byłem, np w wawie Korotyńskiego, Grójecka, Hanki Ordonówny, Światowida, Femina, Młociny.

Co nie
Tak się składa że od niedawna mamy zasiłek porodowy również dla osób niepracujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ogólnie w tym wypadku uważam za słuszne, jeśli spojrzymy na nasze drakońskie prawo aborcyjne.
@ItsFine: Chyba nie rozumiesz co miałem na myśli. Ona w ogóle nie planowała pracować i nie pracowała. Chciała tylko złapać jakies UoP żeby od razu zajść w ciążę i zagwarantować sobie $.

@GienekZFabrykiOkienek: jw. to nie jest sytuacja gdzie ktoś normalnie pracuje i pewnego dnia zachodzi w ciąże, tylko sytuacja gdzie ktoś celowo chce złapać UoP żeby móc iść na macierzyński ( ͡° ͜ʖ ͡°)