Wpis z mikrobloga

Dziś spróbowałem sobie tricku ze skarpetą i google fit. No działa to zajebiście, podczas e-meetingu na home office podrzucałem sobie telefonem w skarpecie (wcześniej zainstalowałem google fita). No i po 40 minutowym spotkaniu wyjmuje telefon ze skarpety i patrzę - 4,9km nabite na google ficie XD Wchodzę do poksów, wykluły się wszystkie jajka 5km - zajebiście! Jedyny mankament jest taki że z 70% baterii nagle stało się 20%. Też tak macie?
#pokemongo
  • 14
@bartol_wwa: Korzystam już kilka miesięcy i nie się nie wydarzyło, więc na 99,9% nie. A nabijam czasem po 700 km/tydzień.
@mawmawy: Fit As też próbowałem, ale on bez wykupionej subskrypcji ma tylko 5 czy 10 min działania i znów trzeba uruchamiać. Defit jest o tyle lepszy, że od razu można włączyć go na godzinę, a każda obejrzana reklama (5-30sek) przedłuża nam czas o 250 min. Więc dla mnie rewelacja.
@CHWDP: Nabija, czasem z opóźnieniem ale nabija. Ale są chyba limity km i candy jakie pokemon może dostać. Zauważyłem, że dla legend to max 3 candy dziennie (czyli 60km) a dla poksów co mają 5km to 14 cuksów czyli limit to ok 70km dziennie. Dla tych 3km odpowiednio więcej, ale raczej też do limitu tych 70 km. Na jajkach nie zauważyłem ograniczeń.
@bartol_wwa: nie
@mawmawy: @mlodyapollo: ja polecam StepMe - dodaje trening wstecz, tj. dodajesz 10k kroków o 13, a on wrzuca ten trening jakby trwał od 12 do 13. Do tego jest darmowy, stworzony przez Polaka, a jedyny limit to 50km dziennie, który dev tłumaczy tym, "by się Google i Niantic nie przyczepiło" (ale i tak limit można łatwo obejść czyszcząc dane aplikacji i logując się ponownie)
@CHWDP: bez
@bartol_wwa: w trakcie "treningu" nie możesz korzystać z pokemonów. Jeśli wyjdziesz z poków o 12:50, o 13 dodasz "trening" trwający od 12 do 13, to gra wie, że nie mogłeś trenować, bo byłeś w pokemonach. Warto dodawać sobie kroki po jakiejś przerwie od gry, bezpośrednio przed jej odpaleniem.
Ewentualnie sprawdź czy przyznałeś apce pokemonów dostęp do czytania aktywności fizycznej (w uprawnieniach)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartol_wwa: najpierw wychodzisz, czekasz godzinę (+ kilka minut najlepiej dla pewności) i dopiero wtedy dodajesz trening (na max 10000 kroków, bo dodaje 10k/h). I dopiero wtedy wchodzisz do poków