Wpis z mikrobloga

@fuManchu69:
Teoria: kobiety mają różne gusta jedna lubi czarnych, inna białych, inna takich, srakich itp.
Pranktyka: kobiety w polsce i na świecie* uważają polaków za gówno

*nie liczę biedoty z krajów 3ciego świata, która zrobi wszystko żeby tylko podnieść swój standard życia, mówię o tym jacy mężczyźni podobają się kobietom w sensie fizycznym.
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: Nie widziałem nigdy żeby jakaś kobieta mówiła, że lubi polaków. Ani jakichś tam opinii kobiet o tym że polacy są zajebiści fajni itp. (mam na myśli polaków ogólnie nie jakiegoś tam konkretnego Chada, który akurat jest polakiem, no i nie liczę ukrainek bo to wiadomo - gold digging.).
Za to sporo polek chwali zagraniczniaków i narzeka na to jacy polacy są beznadziejni, #!$%@?, brzydcy itp. Jest tego trochę na
  • Odpowiedz
@st00ley no ja nigdy nie widziałem żeby jakiś facet zachwalał polki witaminki też ( )
Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale niezdrowa fascynacja opiniami innych nikomu na zdrowie nie wyszła. Polecam również opuścić #blackpill i zacząć myśleć za siebie, zamiast powielać schematy ludzi, którzy nienawidzą wszystkich, A siebie najbardziej.
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: jak byłem za granicą to parę razy słyszałem teksty w stylu "ale te wasze polki fajne" itp. jak się przyznałem do tego skąd jestem. W internecie też się zetknąłem z opiniami że polki fajne. Sami polacy też chwalą witaminki, incele oczywiście nie ale janusze i sebki już tak. "Polki najlepsze" itp. Nie widziałem żeby to występowało w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@st00ley: Narzekanie p0lek na Polaków sięga przynajmniej lat 90, jak nie PRLu. A żeby się dowiedzieć co o Polakach sądzą zagraniczne dziewczyny szukaj w zagranicznych źródłach, bo w Polsce pedagogika wstydu wobec mężczyzn jest standardem. Co ciekawe praktycznie nikt jej w tym chlewie obsranym gównem nie stosuje wobec kobiet.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Serio? W sumie to ma sens, kiedyś widziałem statystyki z amerykańskich portali randkowych dotyczące tego jakie rasy uważane są za najbardziej atrakcyjne, na samym szczycie byli biali (mężczyźni oraz kobiety) natomiast na dole: w kategorii mężczyzn byli to azjaci(to było w USA, dla polek to słodziaki są - kpop <3) a kobiet - murzynki właśnie. Czyli dla polaka są kobiety z samego dołu. Polak = robak.
  • Odpowiedz
@st00ley: polacy nie sa brzydcy, tylko niezadbani bo dbanie o siebie uwazaja za gejowskie. polacy sa wysocy (srednia w polsce to 179cm - to wiecej niz we wloszech, hiszpanii, uk, czy wszystkich krajach arabskich), nie sa sciotowaceni tak jak hiszpanie, sa mescy, odwazni. zobacz ze np Sean Connery jak mial grac w "polowaniu na czerwony pazdziernik" to dostal nawet peruke bo mial wygladac jak "potezny slowianin" a nie irlandzki wypierdek
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: nie tak są postrzegani polacy zarówno u siebie jak i za granicą. Ten film o którym mówisz był z czasów zimnej wojny, to raczej niezbyt aktualne w 2020. Z resztą ten kapitan to rusek był.
  • Odpowiedz