Wpis z mikrobloga

  • 0
@lukaschels: @CocoJambo14: ale przecież projektant #!$%@? taki projekt ze i tak nakryje się nogami jak zacznę zamawiać materiały. Potem jakieś odbiory cholera wie czy przejdą i cała reszta.
Trochę leniwy #!$%@? ze mnie i wolałbym wszystko zlecić ##!$%@?
  • Odpowiedz
@tomy86: no wiadomo projekt trochę kosztuje ale to nie 100 k zł, tylko kilka tysiecy. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie projektant także ogarnia wydział budowlany w starostwie. W takiej hali ważne jest aby projekt dachu sie zgodził i otwory.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaschels: Ale my nie mówimy o hali za 100k+ tylko czymś mniejszym/tańszym.
Nie będzie chyba kryptoreklamy jeśli pokaże co dostałem od jednej z firm.
Nie powiem, kusi mnie ta oferta, szczególnie ze nie wliczają z automatu montażu i można samemu.
Ich konstrukcje z tym łukowym dachem przypominają trochę sarkofag w Czarnobylu ale do przeżycia.
tomy86 - @lukaschels: Ale my nie mówimy o hali za 100k+ tylko czymś mniejszym/tańszym...

źródło: comment_1606115541ys0yRW2Vy2UolVU6iWj7YT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tomy86: według mnie oferta ok, ale to zależy co chcesz trzymać , ja potrzebowałem wiaty na wszystkie maszyny i narzędzia, by ich nie upychać na zimę po różnych garażach a też wygodnie wjeżdżać i wyjeżdżać. Do tego mam ściany i posadzki. W żniwa jak kosz nie ogarnia sypie, i żniwa jadą do przodu
Przy 20 metrach to z każdej strony wjedziesz kombajnem i masz pełny
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaschels: Chciałem zrobić ją przejazdową z bramami w szczytach. Do tego chociaż jedną ścianę wyciągnąć z pustaka na ok 1m by w żniwa czy na wykopki można było kiprowac tymczasowo towar.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaschels: zastanawiam się tylko dlaczego ich konstrukcja wytrzymuje wszystkie strefy śniegowe i wiatrowe a już ta ze zdjęcia na gorze, z dachem z solidnej kratownicy już nie.
Każda ta Atlantyda wyglada strasznie delikatnie. Dobrze byłoby to zobaczyć w realu.
  • Odpowiedz
@tomy86: przy szerokości 9 metrów dużo do manewrowania ci nie zostanie. Zamiast pustaka lepiej mur oporowy L, na pewno nie wypchniesz. W tej chwili już nie budowałbym całej ściany tylko te murki a reszta blacha
Później mogę wysłać zdjęcia jak u mnie to wygląda.
Mam ponad dwukrotnie większą hale niż z oferty ale trzymam nawozy, zboże, maszyny, po przyjeździe z pola mogę swobodnie wjechać ciągnikiem i zaparkować. Pomimo że pełna
  • Odpowiedz