Wpis z mikrobloga

Wpis taktyczny, bo chyba rozumiem pytanie i sam chciłbym poznać pełną odpowiedź.

Ja mam taką sytuację, że Pstryka okupował mi siotrzeniec i dostał Lite.

Kiedy kupił grę cyfrową na Lite to ściągałem oddzielnie na Switcha jako zapłaconą i synchronizowałem ręcznie postępy z Lite na Switch, a poźniej i tak się nie synchronizowało.

Jeszcze gorzej jest z postępami na grach na kartridżu bo synchronizacja ręczna konsola-konsola powoduje całkowite przeniesienie savów i skasowanie ich
  • Odpowiedz
  • 0
@Gronbar: @TiempoSanto: po polsku bardziej. Dwie konsole. Jedna zwykły switch wiecznie w domu cała rodzina gra na swoich kontach, ale zakupy tylko z mojego ID. Druga konsola lite, która zabieram ze sobą jak wyjeżdżam do roboty.

Jak będą traktowane cyfrowe wersje gier z eshop? Mogę grać na obu konsolach czy przypisują się tylko do jednej z nich?

Jak z synchronizacją save? Działa to jakoś znośnie?
  • Odpowiedz
@kacyfik: pewien wykopek dał mi dane do konta typu login i hasło, konto było sparowne z jego konsolą, a ja mogłem pobrać i grać w każdą grę jaką posiadał o ile on nie grał w tym momencie w jakąś grę, tak to wyglądało przynajmniej rok temu, bez dostępu do interneto oczywiście nie da się odpalić gry jeśli nie jest jest przypisana do głównego konta danej konsoli, można było odpalić z innego
  • Odpowiedz