Wpis z mikrobloga

Zaczyna mnie martwić obecna sytuacja. Gospodarka na świecie kuleje, przez rządy praktycznie na całym świecie są podejmowane względnie idiotyczne decyzję, a ludzie się co raz bardziej #!$%@?ą. Daleko mi od teorii spiskowych, antyszczepionkowców i foliarzy, ale odnoszę wrażenie, że chcą zrobić z tej szczepionki jakieś serum na wszelkie zmartwienia świata i obrzydzić do maksimum ludziom życie. Ludzie będą się szczepić, aby nie być odizolowanymi od świata i móc wrócić do normalności, a ja z każdym dniem nabieram większych wątpliwości, że to wszystko jest ukartowane. #teoriespiskowe #foliarze #covid19 #koronawirus
  • 4
@czeblin1: A co ja mam powiedzieć jestem swiezym ozdrowieńcem i mam obowiazek trzymać się obostrzeń choć nie moge już nikogo zarezić. Do świąt takich osób będzie ponad 500 000 i mogli by jechać na narty albo do rodziny, ale nie bo rząd ma problem wydać legitymacje czy coś w tym stylu.
@Zapalka89:
Wystarczyłby wydruk z epacjenta czy coś takiego. W innych krajach można dowód rejestracyjny samochodu drukować, to i paszport ozdrowienca na kartce a4 by wystarczyl.

Problem w tym, że ludzie wolą całkiem gospodarke zgnoić niż tworzyć tymczasowo podzial na "lepszych" i "gorszych".

U mnie we wsi na pewno już 5%-10% przeslzo covida. Bo jak jedna osoba w domu ma wirusa to oczywiste że wszyscy domownicy również.