Wpis z mikrobloga

Zacząłem rok temu przygodę z siłownią (to mój pierwszy raz w życiu). Nie mam od siebie dużych oczekiwań - staram się jeść nieprzetworzone rzeczy, ciągle trzymać nadmiar kalorii.

Dziewczyna stwierdziła, że słabo wyglądam jak na ten staż. Jej argument: brat / kolega / #!$%@? wie kto lepiej wygląda, a wcale tak nie #!$%@?ą na siłowni jak ja (ogólnie staram się dawać z siebie wszystko, do tego nie chcę być sztywnym klocem więc kończę treningi ostrymi sesjami na Airbike - co mnie bardzo męczy).

Rok temu ważyłem 85kg, teraz mam lekko ponad 100. Jestem obecnie trochę ulany, ale też bardzo wysoki. Jak popatrzę na siebie obiektywnie to rzeczywiście mam dość słabą klatkę i brzuch. Tłumaczę to sobie tym, że ciężko jest mi zrobić dobrze te partie ze względu na długie kończyny (nie analizowałem tego, mogę się mylić). Ona zapewne głównie na to patrzy.

Zastanawiam się czy moje wyniki są dobre. Ciskam 110, siadam 120, martwy 160. Wydaje mi się, że bez tragedii, ciągle progresuję. Może nie mam predyspozycji, ale na zrobienie sylwetki raczej dawałem sobie ze trzy lata a nie rok. Co myślicie?

Raczej mam w to #!$%@?, po prostu sam nie wiem jakie powinienem osiągnąć efekty. Jadę tylko na krecie.

#mirkokoksy #silownia
  • 10
@gabonczyk: No chyba, że ale i tak powinna cię wspierać w tym co robisz i okazać trochę zrozumienia bo facet, żeby dojść do zajebistej formy i to naturalnie musi wypruwać sobie żyły i to przez lata, a laska żeby fajnie wyglądać wystarczy, że jest chuda i pomaluje twarz i tadam jest piękna, więc powinna to docenić. Jak wspomniałem wyniki masz spoko, nie wiem jak sylwetka no ale po roku stażu nie
@Maldibon: taa, domyśliłem się :) no rzeczywiście, w koszulce wyglądam nieźle, a tak to tylko delikatnie mi widać mięśnie na klatce i brzuchu - pewnie ot główny dla niej problem. Co do skupienia na partiach - liczę na to, że jak kiedyś zredukuję to będzie wszystko stanie się widoczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gabonczyk: jak jesteś wysoki, coś około 2m to pierwsze lata będziesz wyglądał jakbyś nie ćwiczył ale powyżej pewnego pułapu gdy inni już praktycznie nie rosną bo się wymaksowali (na 170cm dużo mięsa naturalnie nie wrzucisz) zaczniesz nabierać kształtu i będziesz wyglądał lepiej niż ci wszyscy którzy przez lata wyglądali lepiej od ciebie. Niżsi zostaną stłamszeni wielkością mięśni, jedynie proporcjami mogą wyglądać lepiej ale jak koń 130kg mięśni 2m stanie obok 170cm