Wpis z mikrobloga

Kupowanie na #allegro drobnicy, czasem jakiś telefon, allegro smart od początku, moje statystyki:
Setki transakcji wydane 25 tys złotych, oszczędzone 3 tys w wysyłkach i 1 tys w monetach oraz z 200zł w cacheback. Pytanie czy gdybym kupował normalnie - a zawsze gdzieś te parę zł taniej jest ale nie więcej niż 20% za to za wysyłkę musiałbym dopłacić był bym do przodu? no chyba nie... Także allegrosmart górą póki co, czekam na #amazon prime w Polsce

Obie firmy mają dość pieniędzy i dość doją sprzedawców aby dzięki dostarczonym bonusom i tak się opłacało. Do tego rozwiązują problemy sprawnie, 2 razy mnie oszukano i zwrócili kasę w 48h z POK bez zgłaszania na policję. Póki co jestem zadowolony. Aczkolwiek jako sprzedawca wysokość prowizji od używanych przedmiotów sprzedawanych i tak ze stratą to jakiś skandal.
  • 2
@UFC_Jest_W_Dupie: kupuje też gadżety okazyjnie to lombardy outlety nadal na allegro wygrywają, rzadko co przy innej drodze wyjdzie taniej, ale oczywiśćie tak też kupuje, szczególnie przy księgarniach widać, ze na ceneo sporo lepsze ceny, a już przy aptekach apteline wymiata, natomiast droższe rzeczy jakoś lepiej kupic w promocjach bo duużo taniej, na allegro prawie nie ma naprawdę dobrych promocji na nowy sprzęt, + na amazon 30 dni na zwrot i gadasz