Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Dziewczyna zapytała mnie czy może od czasu do czasu pójść do klubu czy do baru z koleżankami. Szczerze to nie chcę żeby chodziła, mogą się spotkać w ciągu dnia w kawiarni czy restauracji itd.
Powiedziała, że zrobi tak jak powiem. Uważacie, że powinienem jej pozwolić czy to tylko proszenie się o kłopoty?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb856162a2c92000abcbfa9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja:

zdradzić można w południe albo o 10 rano w bibliotece


W------l można dostać 3 metry od domu albo na stadionie ale pytanie na gdzie jest na to większe prawdopodobieństwo
  • Odpowiedz
W------l można dostać 3 metry od domu albo na stadionie ale pytanie na gdzie jest na to większe prawdopodobieństwo


@Dakkar: kurczę to dość niezła zagadka i nie jestem pewien odpowiedzi. To wszystko mocno zależy : czy np. w pobliżu domu dzieje się jakiś marsz i chodzi policja po cywilu. Czy na stadionie jest akurat mecz ? Jeśli tak to jaki ? No nie wiem, nie wiem ...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zrob tak: powiedz jej, ze "niech robi jak uwaza" a jesli zdecyduje sie gdzies wyjsc, to KONIECZNIE strzelaj focha jiz na kilka godzin orzed jej wyjsciem i caly dzien po powrocie. Jak cie zapyta o co chodzi to powiedz "o nic." I koniecznie zapewniaj ja ze nie masz z tym problemu, ale zachowuj sie jakbys mial. To wam poprawi zwiazek i wzmocni go, o wiele k---a skuteczniej niz gdybys
  • Odpowiedz
@Dakkar: No nie.
Bo zdradzasz dobrowolnie, a w pierdół ktoś Ci spuszcza.

Twój argument miałby sens, gdyby porównywać ulice w środku miasta w środku dnia oraz jakąś podejrzana okolice w środku nocy pid kątem prawdopodobieństwa gwałtu.

Zdrada to jest zawsze decyzja zdradzającego. O wierności nie świadczy brak okazji.... Jak ktoś jest wierby i uczciwy tyljo dlatego, że nie ma okazji do zdrady, to o kant d--y rozbic takiego partnera.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: o kurcze. To ja byłem dość zazdrosny a nie robiłem problemu aby z koleżankami sobie poszla do baru itp.

Teraz to mam do tego takie podejście że niech sobie moja partnerka robi co chce. Na prawdę. Ważne jak mnie traktuje a jak cię zdradza czy coś to widać to będzie po tym jak Ciebie traktuje
  • Odpowiedz
Argument z d--y, kluby i bary są katalizatorami takich akcji


@Sypu: mamy 2020, łatwiej poznać kogoś online (nie musi to być portal randowy, wystarczy instagram) niż online. Jak kobieta chce mieć przygodę to będzie ją miała (no chyba, że jest już zupełnie ograniczana do życia praca-dom i w pracy nie ma się jak wyrwać)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja z moim chlopakiem normalnie wychodzimy nie tylko ze sobą... po prostu mowimy kiedy i gdzie. Nie mamy powodu, żeby sobie nie ufać, chociaż każdy jest czasem zazdrosny. Jakby moj facet mi zabronił to bym pewnie doszla do wniosku, ze to ograniczanie mojej wolności i jesli by nie zmienil zdania to bym zerwala
  • Odpowiedz
@Sypu:

Argument z d--y, kluby i bary są katalizatorami takich akcji


Skoro ją przed zdradą powstrzymuje jedynie brak takiego katalizatora, to po co OPowi taka dziewczyna? Jak ma zdradzić, to i tak zdradzi. I lepiej aby to było w wczesnym etapie zwiazku.
  • Odpowiedz