Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Dziewczyna zapytała mnie czy może od czasu do czasu pójść do klubu czy do baru z koleżankami. Szczerze to nie chcę żeby chodziła, mogą się spotkać w ciągu dnia w kawiarni czy restauracji itd.
Powiedziała, że zrobi tak jak powiem. Uważacie, że powinienem jej pozwolić czy to tylko proszenie się o kłopoty?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb856162a2c92000abcbfa9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: zrob tak: powiedz jej, ze "niech robi jak uwaza" a jesli zdecyduje sie gdzies wyjsc, to KONIECZNIE strzelaj focha jiz na kilka godzin orzed jej wyjsciem i caly dzien po powrocie. Jak cie zapyta o co chodzi to powiedz "o nic." I koniecznie zapewniaj ja ze nie masz z tym problemu, ale zachowuj sie jakbys mial. To wam poprawi zwiazek i wzmocni go, o wiele k---a skuteczniej niz gdybys
  • Odpowiedz
To nie jest pytanie na które randomy z internetów mogą odpowiedzieć. Wszystko zależy od tego jaki macie wzajemny poziom zaufania, i podstawy do tego zaufania. Jeśli jesteście pewni, ze jedziecie na tym samym wózku to nie ma powodu nie pozwalać. Jeśli macie sygnały, ze okazja uczyni złodzieja... No to albo przyjmujcie to ryzyko na klatę, albo otwórzcie związek na przygody łóżkowe będąc ze sobą jako para na co dzień.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja i niebieski chodzimy sobie czasami sami do baru w grupie osób tej samej płci. Każdy ma czasami ochotę spędzić czas z koleżankami, z kolegami. Albo jak nie do baru to jakieś escape roomy, łyżwy. Wszystko zależy od tego jakie macie wzajemne zaufanie do siebie i jakie ma twoja różowa koleżanki. Ja mam takie, że jak gdzieś wyjdę to spędzamy czas w swoim gronie tylko bez żadnego odjebywania.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania z jednej strony powiedzą Ci, że będziesz zły jeśli będziesz ja ograniczać i puszczać do klubu bo jak ona cie kocha to tam nic się nie wydarzy, ale z drugiej strony ty i ona jesteście tylko zwierzętami i niezaleznie od tego jak się kochanie po co k---a kusić los dla paru godzin tańczenia? :)
  • Odpowiedz