Wpis z mikrobloga

@drheist: a nawet jak nie jest, to widzisz ile osób musi poprawiac sobie poczucie wartości jadąc po jakimś anonie w internecie? :)

Patrz jaki cuck, schował konsole. Dobrze że ja jestem Chad i konsoli nie chowam!!
  • Odpowiedz
mam wieczną bekę z takich typów co przed żoną muszą ukrywać takie zakupy albo jeszcze gorzej - pytać o zgodę czy mogą w ogóle to kupić.


@kucyk: jeżeli obie strony zarabiają, to normalne, że wspólnie planuje się budżet i INFORMUJE/KONSULTUJE większy wydatek, zwłaszcza jeżeli ma być to coś do rozrywki.

jak dorośniesz to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirkomil zrobiłem tak samo z subwooferem 70W do PC. Niestety wyszło kiedy po odsłuchu muzyki zapomniałem wyłączyć pstryczek, a ona odpaliła sobie simsy XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kucyk: Dorosli ludzie konsultuja ze soba wieksze wydatki zyjac w jednym budzecie. Dla piwniczakow to pantoflarstwo, ale jak baba wydaje tone szmalu na ubrania i kosmetyki to hurr durr.
  • Odpowiedz
@Mirkomil: @Dudek89: @Mega_Smieszek: Namawia nie namawia trzeba mieć rigcz i nie przejmować się krytyką przy zakupie. Inaczej zamieniasz się w tresowanego szczura.
Ja staram się nie krytykować żony za buty za 500 PLN i ona nie ma prawa mnie za ekran gamingowy za 2k. Ale już podejmuje się krytyki przy drogich zakupach na dzieci. Na siebie niech każdy wydaje swoje jak chce ale za wspólne dzieciom już można podyskutować
  • Odpowiedz
@kucyk: Ja zawsze pytam, dla uprzejmości, bo chce żeby myślała, że ma coś do powiedzenia, u mnie daje to jej wielka satysfakcje i nie uważam, żeby było to coś złego. Konsultacja z kobita u mnie to nie hajs a bardziej " a gdzie sobie to postawisz ?" OP śmieszkuje ewidentnie, gdyby był cucoldem to by nie kupił przed obawą o wojnę domową. Rozumiem Ty z żona nic nie konsultujesz ? Czy
  • Odpowiedz