Wpis z mikrobloga

@Mirek_muchomorek: Nie wiesz ze piwniczniaki musza sobie ciagle jakos tlumaczyc swoje spoerdolenie, w tym przypadku tlumacza ze woleli by byc sami niz z kobieta z ktora mieliby wspolnie ustalac wydatki ( jakby mieli inny wybor )
  • Odpowiedz
@Mirek_muchomorek: to są autystyczni incele. Ich śmieszy tylko wysublimowany internetowy humor jak np. kurczak / 4sery czy inne przeorane meme miesiąca.

Na szczescie ci sami ludzie sami przyznają w innych postach spod tagu #przegryw że są spierdoxami, że nie mają żadnych skilli społecznych i są odrzutkami ze #!$%@? charakterem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@Mirkomil: a ja tam rozumiem taką zabawę. Moja żona też mi nie zakłada kagańca ale człowiek chce czasem w życiu się podroczyć dla samego faktu. Choćby po to żeby po tym jak się zorientuje i zapyta od kiedy masz tę konsolę odpowiedzieć "od dwóch lat". xD
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Nigdy tego nie zrozumiem. Jeśli zarabiasz uczciwie pieniądze i wydatek rzędu 2500 zł nie zaburzy waszych finansów to kupujesz i nawet o zdanie się nie pytasz, jedynie informujesz.
  • Odpowiedz
@lunga: kupiłem na promocji Amazona z dwoma padami za 650zl i jeszcze dali cashback 100zl więc wydatek był żaden. Nawet myślałem żeby kumplowi pożyczyć co ma PS4 ale mówił że by chciał ograć game pass ale wtedy straciłbym zabawe kiedy się zorientuja że mam nową konsolę :)

@XdareckiX: tak zrobiłem z nowym TV, dronem dji mavic air 2 i samochodem dla żony bo narzekala że stary za dużo
  • Odpowiedz
@Mirkomil: No właśnie ja tak samo kupiłem za 650zł z Amazona z dwoma padami i Forza Horizon 4, a sprzedałem za 700zł z jednym padem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz