Wpis z mikrobloga

No i pierwsze pół dnia z ps5 za mną. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, raczej niczego odkrywczego nie powiem - gry błyskawicznie się wczytują, Valhalla w 60 fps i 4K to czysty miód, a nowy Black Ops wreszcie wyglada naprawdę dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z takich mniej oczywistych rzeczy - zdecydowanie szybciej pobierają się gry z PSStore, na moim starym PS4Pro takie Black Ops Cold War ciągnąłem chyba ze 4 albo 5 godzin, na PS5 w jakieś 40 minut miałem pobrana całość (kampania, multi, zombie i warzone) i to po WiFi.

DualSense robi wrażenie tymi wibracjami, niby drobiazg, ale naprawdę przyjemna sprawa, już nie mogę się doczekać by zobaczyć, jak to zostanie wykorzystane w takim nowym God of Warze. Do tego fajna sprawa z blokującymi triggerami - super to wykorzystali w Black Ops, gdzie każda broń wymaga odrobiny siły do pociągnięcia za spust, a na dodatek przy każdej broni zachowuje się to to odrobine inaczej. Bardzo miły bajer choć w multi wyłączyłem to, bo tam jednak liczy się szybkość reakcji za bardzo.

Zakup zdecydowanie udany, ale to co Sony odwaliło z dostępnością sprzętu wola o pomstę do nieba. Całe szczęście ze złamałem się i powinalem preordera z Mediamarkt jeszcze we wrześniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #gry #valhalla #assassinscreed #assassinscreedvalhalla #cod #callofduty
  • 14
@hippomasaz pożyjemy zobaczymy, wsparcie w pada w PS4 jest mizerne, tutaj może być podobnie, osobiście wolę komfort i długi czas pracy na baterii w padzie od Xboxa one, brakuje mi tylko w nim oddzielnych przycisków na d padzie i żyroskopu dlatego uznaje pro controller za najlepszy, standardowy pad tej generacji
@Bulburator: Haptyka w Valhalli jest (np gdy się wskoczy do wody), trigerrow nie zauważyłem mówiąc szczerze, ale nie grałem długo i używałem łuku, a to przy nim spodziewalbym się sztuczek z triggerami.