Wpis z mikrobloga

Zawsze najbardziej mnie #!$%@?, jak Magda każe właścicielom jeść danie które jej podali, a oni nie chcą, a jak zaczynają jeść to jakby im truciznę podali.
A później zdziwienie, że im restauracja nie idzie xD

#kuchennerewolucje
  • 26
  • Odpowiedz
Czy tej kretynce cokolwiek kiedyś smakowało?xD


@mawmawy: Kilka razy smakowało - najczęściej jak gotowała grupa starych babek, co to wiadomo, że obiad w domu też dobry zrobią. Kurde, tyle lat temu to oglądałem, a to dalej leci?
  • Odpowiedz
@Shinlim: @Punk911: @lab_rat: wydaje mi się że to akurat nie jest wyreżyserowane, bo chyba logiczne jest że każdy nawet Janusz chce wypaść jak najlepiej, gdyż od tego zależy jego przyszłość. Jak to sobie wyobrażacie, że ktoś robił w miare ok żarcie, ale przychodzi ekipa TVN i mówi: ty stary Magda powie że #!$%@? i każe ci to samemu zjeść, ty udawaj że zaraz puścisz pawia, żeby
  • Odpowiedz
Zawsze najbardziej mnie #!$%@?, jak Magda każe właścicielom jeść danie które jej podali, a oni nie chcą, a jak zaczynają jeść to jakby im truciznę podali.

A później zdziwienie, że im restauracja nie idzie xD


@qlimax3: zawsze mnie dziwi jak ludzie wierzą w te ustawki w telewizji. Przecież oni to kręcą po kilka razy. Jest scenariusz i ma być taka reakcja.
  • Odpowiedz