Wpis z mikrobloga

Niedawno po 9 miesiącach snajpienia na eBayu w końcu kupiłem Over Drivin' IV - czyli po prostu #needforspeed High Stakes/Road Challenge w wersji na rynek japoński. Wersja ta eskluzywnie ma Nissana Skyline GT-R R34. Niestety jedynym dostępnym językiem jest japoński, więc albo trzeba znać ten język albo najpierw zagrać w amerykańską/europejską wersję gry i znać całe menu na pamięć.

#retrogaming #playstation #konsole #staregry #gry #chwalesie
NVX78 - Niedawno po 9 miesiącach snajpienia na eBayu w końcu kupiłem Over Drivin' IV ...

źródło: comment_1605794496q3bep0gEqE9uGjJG60Dofg.jpg

Pobierz
  • 10
(...) więc albo trzeba znać ten język albo najpierw zagrać w amerykańską/europejską wersję gry i znać całe menu na pamięć.


@NVX78: Albo nie snajpować i zostawić co japońskie Japończykom. XD Oprócz języka i okładki są jakieś inne różnice (soundtrack, auta itp)?
@krykoz: Tylko, że model jazdy na PC jest jakiś... dla mnie strasznie lipny. Na każdym zakręcie samochód się ślizga i nie trzeba używać hamulców. Wersja na PSX to też arcade, ale z jakąś nutką realizmu. Trzeba mimo wszystko umieć hamować i pokonywać zakręty. Trochę przypomina to Porsche 2000 z PC, gdzie w tej grze w sumie sytuacja jest odwrotna: PC jest fajnym połączeniem arcade i symulacji, a PSX to jakaś lipa
@NVX78: Przynajmniej w HS są te same trasy i samochody i muzyka (mogę się mylić z czymś co napisałem) w wersji na PC i PSX, nie to co Porsche, zupełnie co innego...