Wpis z mikrobloga

#psx #rayman

Mirki zwracam się z takim problemem, sprawiłem sobie konsolkę przerobioną. Naszła mnie nostalgia na pierwszą część Raymana, przeszukałem internet odnośnie obrazów tej oto gry. Jaki jest więc problem? Otóż, gra pięknie ładnie się ładuje, menu itd. ale jak już włączy się docelowa gra z planszą po której skaczemy itd. Grafika jest skrzaczona. Próbówałem już chyba wszystkich romów z internetu, PAL i NTSC. Konsola jest PAL region, ale sprawiłem kabel scart. I tu zwracam się z prośbą, czy posiada ktoś na stanie dobry obraz .bin z grą Rayman co by wszystko banglało bez problemów? Pozdrawiam serdecznie.
  • 10
@menagofranc: sądziłem ze mam własną wrzutke na chomikuj. Niestety myliłem się. Najlepiej jakbyś sugerował się ocenami przed pobraniem.

znalazłem też nazwe tego fanowskiego remastera: rayman redemption. Ta gra wygląda identycznie jak na psx (ʘʘ)
A może podpowiecie czemu ta grafika się krzaczy, możliwe że przy nagrywaniu speed x52 to powoduje? Niby gdzieś tam czytałem, że najwolniej trzeba te gry nagrywać, ale jak nagrywam na najwolniejszym trybie, to gra intro często odpala a potem zacinka i gra się nie włącza.
dziękuję Mireczku spróbuję, a napęd to taki laptopowy. Czy wszystkie gry nagrywać razy X6, czy tylko Raymana chodzi? Ten napęd co poleciłeś to wewnętrzny czy zewnętrzny?
@menagofranc każda grę nagrywasz w x6, na jakich płytach nagrywasz
// Napęd jest do stacjonarnego, może go podpiąć również do laptopa przez przejściówkę, lecz nie wydawaj zbędnie pieniędzy jeżeli wszystko grać będzie
// I polecam nagrywać programem ultraiso, ja nim zawszd nagrywałem i wszysyko działało