Wpis z mikrobloga

Dodzwoniłem się do Neonet, próbowałem się dowiedzieć jak najwięcej rzeczy.
0. Jak nie masz w ogóle numeru zamówienia, to nie ma mowy o konsoli.
1. Osoby, które miały zamówienie poprzez PayU i płatność odrzucona - zamówienie nie będzie realizowane, bo odrzucenie płatności w PayU czyni zamówienie "nieaktywnym" po stronie Neonet, przez co spada w kolejce.
2. Osoby, które zamówiły z przelewem zwykłym powinny mieć zamówienie w statusie "aktywne", czyli będzie realizowane.
3. Gość ogólnie trochę zmulony, dużo osób chyba dzwoni, ale na pytanie czy wysyłać przelew czy nie, chłop powiedział że teoretycznie tak, ale można poczekać na mail potwierdzający.
4. 25 listopada mają mieć dostawę z Sony, więc wtedy będą realizować.

Wołam @adiqq bo prosił. Ja poczekam kilka godzin na drugiego, potwierdzającego maila i jak nie to dzwonię wieczorkiem do nich jeszcze raz pytając się czy wysyłać przelew.
#ps5 #neonet
  • 19
  • Odpowiedz
@iamtehwin: wysłałem kasę i będę informował co się dalej będzie działo. Nie wiem natomiast co z moim drugim zamówieniem, bo miałem PayU ale płatność w ogóle nawet nie została rozpoczęta przez to że ich strona się wysypywała.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Ja mam coś takiego ,,Przetwarzamy dokumenty niezbędne do wysyłki zamówienia."
Czy to może oznaczać że załapałem się na jakąś ostatnią sztukę z tego co im zostało? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@River7: to raczej będzie normalnie obsłużone. Po prostu serwery im #!$%@?ło i nie mogli od PayU odebrać informacji o płatności.. natomiast takie informacje są kilkukrotnie powtarzane przez systemy płatności.
  • Odpowiedz
25 listopada mają mieć dostawę z Sony, więc wtedy będą realizować.


@iamtehwin: w empiku też taka data przy konsoli widnieje, widać będzie to kolejny rzut i będa wtedy chyba dostępne też w innych sklepach jak rtv euro
  • Odpowiedz
@iamtehwin: no tylko to nadal nie jest jasne do końca bo: wybrałem PayU ale nawet nie rozpoczął się proces płatności bo neonetowi serwery padły. w każdym razie liczę że chciaż te zamówienie z przelewem zwykłym przejdzie.
  • Odpowiedz
@adiqq: @kamil-lukasz-matjaszyk: @fearless10: @Websterr: Dzwoniłem jeszcze raz. Jeśli ktoś ma zamówienie i w mailu podany numer konta to przelewu to powinien wysłać kasę, bo czekają 3 dni robocze. Będą starać się w miarę możliwości wysyłać konsole wcześniej, o ile będą 25.11.2020r., ale gwarancji nie ma że tak się stanie. Ale kto zamówił dziś, powinien otrzymać konsolę do 15.12.2020r.
  • Odpowiedz