Wpis z mikrobloga

@Anthrax91: uuuu jak wsiąkniesz w Cosmere to nie ma już odwrotu. A jak zaczniesz odkrywać powiązania pomiędzy seriami to będziesz miał mega fun z tego uniwersum ;) ile postaci skaczących pomiędzy planetami odkryłeś?
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Niestety przygodę z sandersonem zaczynałem od ABS i to jakoś świeżo przy premierze pierwszej części to jeszcze nie było nawet planów na twardą okładkę. No i teraz trzeba będzie wydać kasę jeszcze raz ale to czekam na jakieś dobre promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@carving85: W marcu wychodzi Rytm Wojny 1 więc nie zdziwiłbym się gdyby wydawnictwo MAG zrobiło rabat na poprzednie części albo i wszystkie książki Sandersona. Opchnij miękkie i poluj na twarde
  • Odpowiedz
@Arveit: Właściwie to dowiedziałem się całkiem niedawno że te serie są połączone jednym uniwersum. Przeżyłem wtedy niezły mindblow. Znalazłem mapkę jak wyglądają te połączenia, ale wygląda na to że jeszcze na żadne się nie natknąłem. Przeczytałem dopiero Archiwum Burzowego Światła (bez ostatniego tomu, muszę jeszcze nadrobić Dawce Przysięgi cz II) i pierwszy tom Ostatniego Imperium (właśnie kończę drugi tom i zabieram się od razu za trzeci)
@carving85: Też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anthrax91: jak jeszcze nie czytałeś opowiadania sekretna historia mistborna to koniecznie (zawiera niewielki spojler 2 ery ale ja i tak polecam przeczytać przed)
  • Odpowiedz