Wpis z mikrobloga

@kiruz: na tym preorderowym zamówieniu nie zmieni sie status, przynajmniej u mnie sie nie zmienił. Tylko na tym drugim zamówieniu tzw. dopłacie do preordera mam zmieniony status na "W drodze". Wczoraj wieczorem juz paczka była zarejestrowana w DHLu (bo mi konsultant po telefonie 13.11 zmienil z odbioru w salonie na kuriera DHL) i dzisiaj miałem informacje ze paczka jest u kuriera i bedzie dzisiaj dostarczona.
wykush - @kiruz: na tym preorderowym zamówieniu nie zmieni sie status, przynajmniej u...

źródło: comment_1605785035bwoMMO5KUKZSqRFBpXcfPC.jpg

Pobierz
@wykush: tylko problem w tym że nadal mi nikt nie zmieniał zamówienia, ani nie dostałem dodatkowego zakupu żeby uzupełnić wartość konsoli.
A w tym pierwszym jaki status miałeś zanim Ci dodali dodatkowy order? Identyczny jak ja jakoby wysyłka poszła?
Mam wrażenie że jednak wysłali je do sklepu i nikt się nie kontaktuje bo pewnie chcą bym przy kasie resztę opłacił (przynajmniej tak sobie wmawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°
@kiruz: w sumie nie pamietam, sami do mnie w piątek 13.11 zadzwonili i w poniedziałek 16.11 miałem wrzucone zamówienie o dopłatę resztę kwoty. A to pierwsze zamówienie 250zl chyba w poniedziałek 16.11 się zmieniło na status ‚Wysłane’.
@kiruz: może najlepiej się jakoś do nich dodzwonić i zapytać co tam się z twoim zamówieniem dzieje.
Bo tez gdzieś widziałem ze niektórym co zamawiali z Empiku dali ‚Anulowane’ :(
@wykush: Możesz w sumie na mailu sprawdzić. Mam tam że w piątek już to wysłali do sklepu
Akurat dzwoniłem już do nich i ciągle dostaję tą samą gadkę że będzie ktoś się kontaktował i wczoraj i dzisiaj.
Zakładam że goście na infolini też pewnie niewiele wiedzą. Szkoda że nie ma numeru bezpośredniego do sklepu to bym zadzwonił. A tak to muszę czekać aż pracę skończę i dopiero wtedy się przejade osobiscie.
kiruz - @wykush: Możesz w sumie na mailu sprawdzić. Mam tam że w piątek już to wysłal...

źródło: comment_1605785708sSF1fa5lWIBJnzRiT4InDM.jpg

Pobierz
@kiruz: Mam tak samo jak Ty. Tylko, że u mnie podobno się kontaktowali telefonicznie, ale nie odbierałem. Sprawdziłem i nagle jakiś z dupy nr telefonu pojawił się w danych do faktury. Odpisałem maila z poprawnym i też dzwoniłem wczoraj i dziś i mam czekać. Ale szczerze, obstawiam, że się nie doczekam.
@Wal_ton: Wczoraj gość na infolini sprawdzał mi czy ktoś się ze mną kontaktował, ale stwierdził pod koniec że nikt do mnie jeszcze nie dzwonił co by się zgadzało.
Ale teraz sprawdziłem tą fakturę i nie ma tam nawet mojego maila. Tylko dane adresowe (pomimo zamówienia do sklepu). Dziwne... Chociaż w zamówieniu w historii empik mój numer jest podany...

Słabo jeśli nie przyjdzie, bo zamówiłem tą pierwszą wersję jaka się pojawiła tylko...