Wpis z mikrobloga

Mam internet od lokalnego dostawcy i chciałbym sobie telewizję online wziąć, zamiast tradycyjnej.

Aby na Smart TV Samsunga albo na Xiaomi Boxie zainstalować apkę i mieć tv al'a multiroom lub na laptopie.

Dość ciężko nie będąc klientem znaleźć cenniki tych online tv, coś w stylu Horizon Go itd.

Coś polecacie?

#netia #upc #vectra #xiaomi #telewizja
  • 19
@htsz_: bardzo dobrze to wygląda, ale widzę, że w jednym czasie tylko jedno urządzenie, tak? Nie ma niczego jak Netflix, że max 3-4 urządzenia równolegle?
@D3lt4: Nie no co ty Do Twojego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek). Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane. Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail. Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń aktualnie przypisanych do Twojego konta.
@htsz_: No właśnie cel mam taki, aby na 3 tv to śmigało w razie potrzeby, od święta, ale żeby w razie czego była taka opcja + ewentualnie telefon lub laptop od czasu do czasu, czyli pójdzie mówisz? ;>
@D3lt4: otóż nie. Zobacz sobie nawet komunikat masz po zalogowaniu na konto:
https://pilot.wp.pl/urzadzenia/

Do Twojego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek). Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane. Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail. Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń aktualnie przypisanych do Twojego konta.
Nazwa urządzenia Data dodania Data ostatniego korzystania
@htsz_: Nie o to chodzi, odpal jednocześnie telewizję na dwóch urządzeniach. Nie mówię o zalogowaniu, bo jestem zalogowany na trzech i ok, są na liście jeszcze dwa sloty wolne, ale chodzi o jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach dwóch różnych kanałów :)