Wpis z mikrobloga

Nie żebym bronił Godek w jej poglądach, ale taka robota dziennikarska to jest ŻE-NA-DA. Ona chce odpowiedzieć na pytanie, a Mazurek dziennikarz, zamiast słuchać odpowiedzi to jej przerywa jakimiś tekstami do zaorania. To nie jest poziom gimbusiarski żeby kogoś zaorać tylko profesjonalne dziennikarstwo gdzie wydobywa się odpowiedzi. Z tego klipu nie dowiedziałem się nic od gościa programu. Mazurek ma zjazd od dobrych 4 lat, takie akcje przydarzają mu się coraz częściej :/
@MMMMMMMMMMM: nie trzeba "debili z downem" aby obniżyć poziom. Podstawówki to wszystkie dzieciaki w jednym wieku, bez selekcji na predyspozycje i ambicje/dopilnowanie przez rodziców.

Moja siostra miała w klasie takiego, który wymagał szkoły specjalnej (adhd/psychika) - połowa lekcji wyglądała tak, że krzyczał/rozwalał coś a nawet raz wskoczył na parapet i groził nauczycielce, że wyskoczy. Rodzice pozostałych 30 osób spotykali się po lekcjach zbierali podpisy, kontaktowali się z prawnikami jak usunąć takiego
to dobrze że nie chodzi do integracyjnej, bo


@Winkey: No ale nie chodzi i ona tego nie postuluje, więc równie dobrze mógłbym napisać, że gdybyś był dymany jako pasywna strona stosunku homo, to Korwin napisał o takich... Albo gdyby twoja matka okazała się prostytutką, to coś tam...
To jest tak prymitywne, że ciężko rozchodzić.
Nie żebym bronił Godek w jej poglądach, ale taka robota dziennikarska to jest ŻE-NA-DA. Ona chce odpowiedzieć na pytanie, a Mazurek dziennikarz, zamiast słuchać odpowiedzi to jej przerywa jakimiś tekstami do zaorania. To nie jest poziom gimbusiarski żeby kogoś zaorać tylko profesjonalne dziennikarstwo gdzie wydobywa się odpowiedzi. Z tego klipu nie dowiedziałem się nic od gościa programu. Mazurek ma zjazd od dobrych 4 lat, takie akcje przydarzają mu się coraz częściej :/