Wpis z mikrobloga

Ostatnio nie kupowałam roślin, ale żeby jakoś to sobie wynagrodzić robiłam zapasy... jedzenia. Doszło do momentu, że nie jestem już w stanie otworzyć żadnej szuflady w zamrażarce, a w lodówce i szafkach nie ma już miejsca. Zdecydowałam, że to dłużej tak trwać nie może i muszę kupić chwasty. Mam trochę miejsca, ale chyba nie aż tyle. W każdym razie było warto :D
#rosliny #ogrodnictwo
Pobierz
źródło: comment_1605712077bBnqXaFhen71cH6KlsNfac.jpg
  • 55
bedziemy pokazywac choinki na tagu? W sumie choinka to tez roslina ( )


Woofinka:
Jak kupię jakąś ładną jodłę kaukaską, to tak, ale bałabym się im trochę spamować :D

Jak go kupilam na 25 levelu to tez bylam mloda i dynamiczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może nie jestem najlepsza w tak ciężkich obliczeniach, ale chyba jesteś tak samo młoda i dynamiczna jak ja
Jak kupię jakąś ładną jodłę kaukaską, to tak, ale bałabym się im trochę spamować :D


@magnes125: Na tagu panuje zimowy zastoj wiec troche spamu nie zaszkodzi ;). Na pewno pokaze swoja.

Może nie jestem najlepsza w tak ciężkich obliczeniach, ale chyba jesteś tak samo młoda i dynamiczna jak ja xD


@magnes125: ( ͡° ͜ʖ ͡°) no prosze. Mialam przeczucie, ze jestesmy w podobnym wieku. Obie mlode
Czyli dobrze mi się wydawało. Jak zwykła maculata Ci ładnie rośnie, to ta też powinna. Sama boję się begonii :D


@magnes125 wszystko mi dobrze rosnie dopoki nie zaczynam sie tym zbyt mocno interesowac i stresowac ¯_(ツ)_/¯ ale staram sie nie wkrecac sobie juz.

Wydaje mi sie, ze kiedys widzialam jak mloda i dynamiczna jestes i ja tez tak samo, ze sie znow po depne

@Woofinka ( )
@Woofinka: @kawazrana: Widzę, że tutaj zacne grono #wykopmlodedynamiczneclub xD

Na tagu panuje zimowy zastoj wiec troche spamu nie zaszkodzi ;). Na pewno pokaze swoja.

Miałaś rozruszać tych dziadków! Ale spokojnie w styczniu zaczyna się sezon na papryki, to wybudzą się z letargu :P

wszystko mi dobrze rosnie dopoki nie zaczynam sie tym zbyt mocno interesowac i stresowac ¯\(ツ)/¯

Ale dawkujesz sobie czytanie grupek? One siadają na głowę najbardziej ( ͡
@magnes125 i tak tam gdzie ja docieram to dostaje info, ze 99% lubi swiatlo ale nie bezposrednie, podlewaj kiedy wierzchnia wartstwa ppdeschnie. No super rada, taka konkretna i indywidualna ;) nie mam zreszta okazow jakichs kolekcjonerskich - jak cos popelnia samobojstwo - trudno, najczesciej nawet na zwloki sa chetne ( )

@Woofinka zawsze w domu tylko zywa byla, chocby taka #thanksfornotabortingme ale musiala byc prawdziwa. Moze po
czyli wszystkie razem tworzymy mlody i dynamiczny zespol? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Az mam flashbacki z gownoroboty. xD


@Woofinka: Młody, dynamiczny z roślinnymi czwartkami xD

Zywa najlepsza ale teraz robia tez bardzo ladne sztuczne. Najwazniejsze zeby byla, a jaka to juz mniej istotne.

Długo miałam sztuczną dopóki nie odkryłam jodły kaukaskiej. Nie dość, że jest piękna, to nie opadają jej igły. Minus, że nie pachnie, ale w
@kawazrana: to trzeba z wyczuciem zrobic, zeby pozniej przez cale swieta nie mial focha przez te choinke. Musisz go wybadac. Postawienie przed faktem dokonanym uwazam za absolutna (czasem niezbedna) ostatecznosc ;). U mnie bedzie zywa, ale gdybym byla zmuszona do sztucznej to kupilabym zywe galazki. Pachnie to jak durne i mozna polozyc pod tv, na komode albo wiazac w bukiety.

#wykopmlodedynamiczneclub mi odpowiada ;)

Młody, dynamiczny z roślinnymi czwartkami xD


To
Nie znam sie na drzewach iglastych nic a nic ale bede szukac. Incela pokaze jutro ;)


@Woofinka: Ty się może nie znasz, a ja szczerze wszystkich iglaków nienawidzę. Jak wchodzę do lasu iglastego, to samopoczucie mi spada do zera. Jednak trzymam się tylko kurczowo tej jodły. I sosnę jeszcze trochę akceptuję :P