Wpis z mikrobloga

Miałem dzisiaj rano przerwe podczas calla w pracy to zapytałem moich kolegów z branży IT (niemców), co myślą o nowych konsolach. Ja w temacie jestem kompletnie zielony, ale czytałem tylko wpisy tutaj na tagu i słyszałem, że #xboxseriesx jest potężniejszy jeżeli chodzi o moc i komponenty, a więc pytam tych niemców co sądzą. To wszyscy zgodnie stwiredzili, że kupują ps5 to się pytam, czemu jak xbox lepszy i ten gamepass, że w przyszłości jak developerzy ogarną to jeszcze bardziej wykorzystają jego potencjał. Mówię im, że na takim polskim portalu jest normlanie wojna i każdy sobie sra do ryja, która konsola lepsza i wielkie hurr durr. Oni takie wtf i tylko, jak to wojna? Czemu oni się tam o to kłóca, przecież kupujesz to co ci sie podoba. Oni idą w sony bo nie zalezy im na super ekstra grafice na konsoli tylko na gierkach i rozrywce, a jak chcą w coś pograć na poważnie np w CP2077 to każdy z nich ma #pcmasterrace za 3k euro i tam też jest ten gamepass, ale jak ktoś chec xboxa to niech sobie kupi, no big deal. To im tłumacze, że dla takiego #polak biedak wydać 500 euro to są miesiące oszczędzania i dlatego oni tak się spinają. Niemcy tylko pokiwali głowami jak w tej polsce musi sie #!$%@? żyć i wróciliśmy do pracy.

To co się tutaj #!$%@? na tagach to typowe polactwo, polak musi udowodnić sąsiadowi, że on ma lepsze, bo tyle pieniędzy w to włożył, że to niemożliwe żeby się mylił xDDD

Ja osobiście biorę #ps5 + upgrade PC i będę zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15