Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LepszySort: przecież masz tego setki za darmo w internecie. Wpisujesz kalistenika plan treningowy lub calisthenics routine czy cokolwiek w Google i wybierasz co ci pasuje. Jak nie wiesz co ci pasuje to kup sobie plan u jakiegoś kalistenicznego świra.
  • Odpowiedz
@LepszySort: fbw 3x w tygodniu na początek żeby zrobić bazę

zarzuce Ci kopiuj-wklej treningu fbw jaki mojemu bratu robiłem i fajnie mu progres szedł :D
Jak zrobisz dobra bazę to później możesz działać dalej, czy jakieś muscle upy, treningi z ciężarem, elementy street workoutowe itp itd

Ja chwilę trenowalem brata i miał bardzo fajny progres przy takim treningu fbw:
-podchwyt
-dip
-nachwyt
-pompki

Taki obwód 3x powtarzał z max powtórzeń. Powiedzmy,
  • Odpowiedz
@LepszySort: przy 10 pullach w 3 seriach i 15 dipach można już dokładać ciężar. Zaczynasz od 5kg, 3 serie po 5 powtórzeń, jak zrobisz to dokladasz 2,5kg na następnym treningu. 2x w tygodniu trening z ciężarem, 1x wytrzymałość bez. Mój brat zrobił mega szybki progres, aktualnie pull +25kg wlatuje, dipy +40kg i 3 muscle upy (bazę zrobił tak dobra, że po 1 treningu był w stanie muscle upa zrobic)
  • Odpowiedz
@LepszySort: kalistenika to bardzo rozległy temat. Jakie masz cele? Ogólny rozwój całego ciała? Elementy?

Ja jestem raczej zaawansowany

Moj trening wyglada tak, że robie 20 minut rozgrzewkę
Potem katuje full planche i full front lever, holduje ile sie da
W przerwach miedzy holdami jakieś HSy dla zabawy
Potem jak barknie siły to robie prostsze formy planche i fronta. Potem wprawki przy pomocy gum.
Jakieś HSPU90° wyjscia siłowe do HS, dragon
  • Odpowiedz
@LepszySort: tutaj nie ma jakiejs wielkiej filozofii.

Masz Dipy, pompki, pull up

Rozbijasz te cwiczenia, powiedzmy na kazde 5 serii

Zaczynasz od podciągania i starasz sie zrobić w tych 5 podjesciach najwiecej ile mozesz łącznie
Np robisz
4,3,3,2,1 = 13 podciagnieć, za dwa dni próbujesz 14 podciagnieć bo w którejś serii dodasz.jedno

Potem dipy, analogicznie i na koniec pompki bo najłatwiej Ci idą. Przerwy jakieś 2 minity miedzy próbami
Rozpisz sobie
  • Odpowiedz
@familypet: nie mam foty 'before', ale zaczynaliśmy jego powrót po 10miesiecznej przerwie 4 miesiące temu. Poprzednio też już powoli zaczynaliśmy ciężar, a startowaliśmy od niskiego pułapu (3 #!$%@? podciągnięcia, jedynie w pierwszej serii, później już tylko negatywy). Po przerwie ulany brzuch, zero kratki, wątłe rączki, przygarbiona postura. Aktualnie tak się prezentuje xD progres w siłę i w wyglądzie naprawdę mega idzie.
Jazon - @familypet: nie mam foty 'before', ale zaczynaliśmy jego powrót po 10miesiecz...

źródło: comment_1606213648IC6Pb5IoXmextYkOjyl3GS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@familypet: no tam na tej salce dosyć słabe było, ale #!$%@? tam xD i tak z nas to takie Janusze pozowania do zdjęć xD za jakiś czas wrzucę może update jakiś jego sylwetki xD
  • Odpowiedz